33 °C
Двама приятели си говорят за секс. И единият попитал: -Абе женати вика ли докато го правите...? -Ми... вика - отговорил другият. А приятелят му продьлжил да го разпитва. -А кога вика най-много? -Ми... когато стана и почна да си го бърша в пердетата...
- Все си мисля, че първият е била Ева, а не Адам. - Защо? - Защото в библията е написанно:"В началото бе словото..."