32 °C
Аз по принцип не пия - всъщност, пия рядко. Когато пия, ставам друг човек. А тоя, другият, как пие...
- Е, пребори ли стеснителността си, заговори ли я? - Да! Питах я, как се казва. - И как? - Оди се пери. - Испанка ли е?