32 °C
Инфлация - изкуствено създаден процес от държавата, пречещ на забогатяването на народа.( ако всички бяха богати, кой щеше тогава да работи.)
Гледайки новините - всичко е толкова зле на този свят, че се съмняваш че още си жив и мислиш: - Може вече да съм в ада.