32 °C
- Риболова - спорт ли е или изкуство? - Когато ловиш риба е спорт. Когато разказваш за това е изкуство.
- Днес се опитах да науча един папагал да танцува дъбстеп, но изглежда, че е идиот. - Смяташ ли, че той е идиотът?