19 °C
- Много обичам второто си дете! - Сигурно е прекрасно! - Симпатично е, като всички деца, обаче майка му още не ме е съдила за издръжка!
…фазов преход си е фазов преход, т.е. вие (Боян) ставате момиче! Химически факултет на СУ - Физико-химия -Доц. Пенева