33 °C
Взимат интервю от борче: - Аз врагове нямам... Може би - само един. (Звъни телефона) - Минутка само... "Ало, да...Разбрах.!" - та ви казвах значи - аз врагове повече нямам.
Жена ми казва, че съм прекалено импулсивен. Как може да знае? Едва от три дни се познаваме!