Оправдаха Вальо Топлото за присвояване на 4,5 млн. лв. от „Топлофикация“
- България
- преди 3 години
Бишият шеф на столичната "Топлофикация" Валентин Димитров бе окончателно оправдан по обвинение за източване на близо 4,5 милиона лева от дружеството. Това става ясно от решение на Върховния касационен...