Собственикът на автобуса-убиец иска да се самоубие
- България
- преди 17 години
Собственикът на фирмата Слав Славов, чийто автобус причини смъртта на 16 души, е казал, че иска да се самоубие. Това съобщи БНР. Славов е задържан за 24 часа в Областна дирекция на МВР в Ямбол....