ВАС: Общината да връща на шофьорите парите от глоби с фиш
- Хасково
- преди 13 години
Върховният административен съд обяви за нищожен текста от общинската наредба, според който при глоба с фиш за неправилно паркиране санкцията от 50 лева може да нараства всеки месец, докато стигне 50...