От х:

Днес в x:

30 °C

Всички категории

  1. Искай това, което другите не искат. Искай това, което другите не могат. Искай това, което другите мислят че имат. Искай надеждата и приятелите и няма вече да ти трябва нищо!

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Какво ще стане ако покрай министъра на финансите Симеон Дянков минат две циганки? Веднага ще се превърне в министър без портфейл.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Мечо Пух и Прасчо намерили пушка. Гледали, оглеждали, Прасчо откъм дулото, Пух откъм прикладата. Без да иска Пух натиснал спусъка, пушката гръмнала, Прасчо бил уцелен в главата и се разквичал:
    - Млъкн...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Борец кара с превишена скорост. Спира го катаджия и го пита:
    - А дупки по талона?
    - А бухалки по фасона? - отвърнал бореца.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Татко, не мога да се омъжа за Иван! Той е атеист и не вярва, че има ад.
    - Нищо дъще. Смело се омъжи за него. А ти с майка ти много скоро ще го накарате да разбере, че не е прав.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Поради голямата финансова криза следващият брой на Плейбой ще включва снимки на шунка, филе, луканка и пастърма.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Една блондинка се обръща към друга:
    - Мила?
    А, другата отговаря:
    - Да, мила съм се.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Първобитен строй - Никой не можеш да накараш да е роб
    Робовладелчески строй - роби има, но трябва да ги хранят, поят и карат да работят.
    Крепостно право - робите се хранят и поят сами, но все пак тряб...

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Знаете ли, че ако пръчките за хранене се продупчат по дължина, с тях ще може не само да се яде, но и а се пие?

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Днес на езерото в "Дружба" ще има Бойкоявление - лично той ще хвърли кръста и той ще го извади....
    Десетки водолзи вече чакат под водата да му дадат кръста.
    Сценарият - след като скочи ББ, водолазите...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Говорят си двама преподаватели около деканата:
    - Ако на изпита пиша поне една четворка, цялата група на ръце ще ме носи!
    - А ако аз на изпита пиша поне една тройка, и мен ще ме носи цялата група на ръ...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Между Коледа и Нова година в нашата фирма се работеше. На 05.01 сутринта намираме един от компютрите на шефовете включен, отворен браузера в google със следното търсене:
    "ефективно управление на персо...

    Оценка 5 от 1 глас
  13. Как се ядат бисквити ОРЕО: Първо отлепяш... и после си еб..а майката от трохи!

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Щастието не е в парите, а в лесното им печелене.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. По диктофона на самолет "Балкан" казват:
    - Уважаеми пътници, свърши ни горивото и падаме към морето! Без паника, всички, които могат да плуват, да скачат в морето, за да не потънат!
    Един пътник се...

    Оценка 0 от 0 гласа