От ужас като видял банера на БСП: "Бойко, ела на дебат!", ББ си счупил и другия крак
Днес МВР проведе акция "Полицаите", при която бяха арестувани четирима полицая...
- Докторе! Докторе! Губим пациента...
- Не викайте, сестра! И сам виждам.... Кой може да предположи, че ще избяга през прозореца.
- Госпожо, може ли да затворите прозореца, защото много ми духа?
- Методи, хората си плащат да им духат, а ти се оплакваш!
Гарабед стоял на един мост и си удрял тестисите с два камъка. Удря и крещи, удря и крещи. По едно време минал Киркор и го попитал изумен:
-Какво правиш бе Гарабед ? !
-Не виждаш ли, удрям си тестисит...
Как разбирате, че нещо не е наред с фигурата Ви по бикини?
Лежите си спокойно на плажа, когато група задъхани активисти на Грийн Пийс се втурва и се опитва отчаяно да Ви избута в морето.
Един поп много пиел и биел жена си.
В едн момент на попадийката страшно й писнало, застанала пред разпятието и започнала да плаче и да се моли:
-Боже, нека спре, нека не пие и не ме бие повече!
Не щеш...
- Защо полицаят си държи ножа в хладилника?
- За да има хладно оръжие.
Предложени са промени в Наказателния кодекс. Под всеки член, под думите "наказва се с лишаване от свобода за срок от...до...години" в скоби да бъде добавено:"при пълна липса на парични средства у лице...
Американска бомба случайно удря китайското посолство в Белград.
Други американски бомби случайно удрят италианското, гръцкото, индийското и други посолства…
Щирлиц случайно получава повишение в чин.
- Дълго ли ще се чака промяната към по-доброто?
- Ако само ще се чака, то дълго.
Какво е мензис?
- Загуба на време за секс!
- Харесва ли ви Киплинг?
- Ах, че сте палав!..Не знам...Още не съм опитвала...
Как да държиш идиот в напрежение... чакай ще ти кажа утре.
Руснак отива при лекар.
- Докторе, болят ме бъбреците.
- Одеколон пиете ли?
- Пия, но не помага.