Един поп много пиел и биел жена си.
В едн момент на попадийката страшно й писнало, застанала пред разпятието и започнала да плаче и да се моли:
-Боже, нека спре, нека не пие и не ме бие повече!
Не щеш...
- Госпожо, може ли да затворите прозореца, защото много ми духа?
- Методи, хората си плащат да им духат, а ти се оплакваш!
Как разбирате, че нещо не е наред с фигурата Ви по бикини?
Лежите си спокойно на плажа, когато група задъхани активисти на Грийн Пийс се втурва и се опитва отчаяно да Ви избута в морето.
Гарабед стоял на един мост и си удрял тестисите с два камъка. Удря и крещи, удря и крещи. По едно време минал Киркор и го попитал изумен:
-Какво правиш бе Гарабед ? !
-Не виждаш ли, удрям си тестисит...
- Защо полицаят си държи ножа в хладилника?
- За да има хладно оръжие.
- Дълго ли ще се чака промяната към по-доброто?
- Ако само ще се чака, то дълго.
Какво е мензис?
- Загуба на време за секс!
- Харесва ли ви Киплинг?
- Ах, че сте палав!..Не знам...Още не съм опитвала...
Руснак отива при лекар.
- Докторе, болят ме бъбреците.
- Одеколон пиете ли?
- Пия, но не помага.
Две блондинки гледат телевизия. На екрана се появява фолк-певица по сутиен и бикини. Едната казва:
- Гледай, забравила е да си сложи рокля!
А другата:
- Не...забравила е да си свали сутиена!
Робърт Бърнс
Финдли
(преведено на "бургаски")
- Кой лопа тъй посряд нущя?
- Яз лопам - речи Филю.
- Въри си. Яз ни съм такваз!
- Ни си ли!? - речи Филю.
- Си чул ти някуй уйдурма...
- Съм чул ми!...
Из милиционерски доклад:
\"Заподозреният се качи в асансьора и изчезна в неизвестна посока\".
Иванчо влиза в къщи, хвърля се към жена си, целува я. В отговор получава целувка и є казва:
- Скъпа, кажи ми как ме намираш без мустаци?
- Ах, това ти ли си? - казва разочарована жена му.
"Днес цял ден обикалях телевизиите..."
из записките на един министър-председател
Как да държиш идиот в напрежение... чакай ще ти кажа утре.