- Яворе, защо толкова често пушиш?
- Много се притеснявам.
- И за какво се притесняваш?
- За здравето се притеснявам!
- Защо Дядо Коледа няма деца?
- Защото си е забравил топките на елхата!
Задължително дайте детето на детска градина, поне за няколко седмици. После ще може спокойно да обяснявате на гостите, къде е научил тези думи.
Nero Burning ROM на български:
Черньо - Горящия циганин.
Весела младежка компания празнува Свети Валентин.
Иванчо изтърсва:
- Чувал съм,че която жена има малка уста,и п.....а и е малка.
Марийка си стяга устните,и през зъби:
- Отвращавате ме с вашите изм...
- Как отбелязвате рождените дни в семейството?
- Много просто. Рождения ден на жената в ресторант, а моя с червен молив на календара.
Жена буди нежно мъжа си:
- Трябва да ти съобщя една неприятна новина. Вече е девет часа, и днес не е неделя.
- А как те пусна мъжа ти сама да излезнеш на дискотека?
- Приготвих ваната и му я напълних с пяна!
- И това го спря да дойде с теб?!
- Монтажната пяна може да спре много неща.
Една блондинка паднала в шахта и си помислила:
- Добре, че капакът е отворен,че да мога да изляза.
Един потребител пита един системен администратор:
- Абе чух тука за някакви операционни системи - DOS, Windows, Linux. Какво представляват?
- Значи представи си най-модерното и огромно международно ле...
Казват, че първият икономист бил Колумб.
Когато тръгнал да открива Америка, не знаел накъде отива.
Когато я открил, не знаел къде се намира.
И всичко това - на държавни разноски.
Вуте бил най-големият свинар в околията.Много си обичал прасетата,готвел им ,чистел им,пеел им,абе гледал ги като пеленачета-такава обич,такова нещо-почти не излизал от кочината,направо бил вманиачен...
Две приятелки си говорят. Едната разказва как се прибрала на автостоп:
- Качи ме един и ми казва "Качвам те да ме разсейваш, значи, или ще ми духаш, или ще ми пееш... "
- И ти пя ли му?
- А, ще му...
-Как се казва мъж,който е изгубил интелигентността си?
-Вдовец.
Иванчо казал на Марийка: Марийке, аре утре в нас няма да има никой. Марийка отишла, звъняла и нямало никой.