От х:

Днес в x:

20 °C

Програмисти

  1. Вярно ли е,че когато един компютър изгори, за част от секундата пред взора на микропроцесора преминават всички операции,които някога е вършил?

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Даже в затвора не седят толкова, колкото вие в интернет...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Двама Хакери си говорят и единия се хвали:
    - Снощи свалих страшна мадама!
    - Колко мегабайта и от къде?

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Как е личния мейл на Георги Първанов?
    - gotze@president.bg

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. -Човеко, свалих Нели Фуртадо!!
    -Луд ли си бе..тя е с приятел...абе я разкажи...
    -Влизам в един сайт, давам FLASHGOT ALL, свалих новия и албум :)

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Програмист се прибира вкъщи по рано и чува как жена му обяснява на съседката:
    - Ами, те са програмисти само докато са на работа, а вкъщи, са обикновенни юзери.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Вече мога да тегля филми от торентите със чиста съвест.
    Който смята, че му дължа нещо за авторски права, ще дойде у нас и ще си хапне.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Вече и аз участвам в СС?
    - Моля?!
    - Казвам, че и аз се регистрирах в няколко социални сайта.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Програмист хванал златната рибка и си пожелал да не умре девствен. Сега е безсмъртен!

    Оценка 5 от 1 глас
  10. - Здравей! Всичко направих по твоята молба: записах те за лечение на хемороидите за петък 10:00. Носи със себе си чисти гащи, вазелин "Магьосник", хирургически ръкавици 6-ти размер, пари.
    Извинявай, ч...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Спането е за хора без интернет достъп.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Юзер: - Я ми сложи новите драйверчета за новата ми видеокартичка.
    Windows: - А диск имаш ли си?
    Юзер: - Имам!
    Windows: - А какво трябва да кажеш?
    Юзер: - ОК.
    Windows: - Гледай си работата, а не О...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Първо САЩ в една държава въвеждат ДЕМОкрация.
    После на страните им се налага да да купят платената версия...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. О, наистина? Ще се биеш с мен по интернет? Кое е най-страшното, което можеш да направиш, да пишеш с главни букви докато се разрева?

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Питане в кулинарен форум:"Може ли да се гарнират хапките с черен хайвер и сьомга с магданоз, вместо копър?"
    Отговор:
    "Да се задавите дано!"

    Оценка 5 от 1 глас