От х:

Днес в x:

26 °C

Програмисти

  1. Веднъж, много отдавна, един малък американски ученик допуснал грешка по време на диктовка. Старият мъдър учител го накарал да напише 40 пъти изречението (нещо за прозорците вкъщи и зимата).
    Учителят с...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Знаеш ли, каква интересна джаджа видях. Представи си и клавиатура и принтер в едно.
    - Глупчо, това е било пишеща машина.

    Оценка 2 от 1 глас
  3. Ако те е страх от спам, не влизай в интернет...

    Оценка 4 от 1 глас
  4. Седят два админа на облак в рая, пийват си биричката.
    Изведнъж се появява трети, целия разрошен, бързо взима бира, само глъва една глътка, после изчезва. И така три пъти. После се появява:
    - Уфффф
    - З...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Звъни един на интернет-провайдер и казва:
    - Ало, не мога да влезна в интернет!
    - Какъв е проблема?
    - Нямам компютър...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Защо във Фейсбук пише, колко съм красива и харесва снимките ми, а в работата даже не поглежда към мен?
    - Може пък да не може да те познае...без фотошоп?

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. - Какъв работодател е Google?
    - Търсен.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Когато компютърът покаже:
    "Поставете диск#2" , не бързайте, първо извадете диск едно... даже и да сте сигурен, че можете там да пъхнете два.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Мила, ти ли сложи парола на компютъра?
    - Да.
    - И каква е паролата?
    - Датата на нашата сватба.
    - Ама, че си гадна...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Програмист - това е организъм, превръщащ бирата в софтуеър.
    (имам такъв съсед;-)

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Интернетът ми е толкова бавен, че като гледам клип на Тити Папазов, всичко му разбирам...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. На премиерата на новия Уиндовс с гласови команди докато красива, надарена блондинка демонстрира как работи Уиндоуса чрез гласовите команди от публиката се надига един българин и крещи:
    - Format C:, En...

    Оценка 0 от 1 глас
  13. Обаждане на системния администратор:
    - Не отварям Гугъл.
    - Свети ли ламичката на мрежовата карта?
    - Свети, и не е лампичка а полупроводников светодиод.
    - Ъъъъ, явно не е при вас проблемът.

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Жоро(fun admin:-) по телефона до колежка:
    - Натисни F5!
    - Едновременно ли?

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Всички модератори след смъртта си Господ ги прибира в Рая и те денонощно му модерират пощата.

    Оценка 0 от 0 гласа