От х:

Днес в x:

20 °C

Програмисти

  1. Все още има места в България където Интернет-а е толкова бавен и скъп, че е по-бързо и по-евтино да намериш жена, отколкото да изтеглиш порно.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Не знам какво става,но като чатя с теб, буквите Л,Ю,Б,О,В ми излизат само главни!

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. - Уф, ама бъгава работа, пак зависна - мърмореше Господ и затвори приложението, после отново кликна на иконката ZIMA.EXE

    Оценка 0 от 1 глас
  4. Microsoft пускат нова версия на Windows за жени. В нея освен стандартните отговори "Да" и "Не" е добавен още един отговор
    - "Може би".

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Говорят си химик, физик и програмист - специалист по изкуствен интелект. Обсъждат кое е най-великото изобретение на човечеството. Химикът казва:
    - Периодичната таблица на Менделеев.
    Физикът:
    - Теорият...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Въпрос:
    По какво може да се познае че блондинка е влизала в internet?
    Отговор:
    По кръвта по монитора.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Кихнах, а колега от стаята ми написа на кюто:
    "Наздраве" ...Накъде отиваме...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. На сайтовете за запознанства, половината женски снимки са изрязвани и липсва мъжа.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. За да поработите нормално - натиснете сега кръстчето в горния десен ъгъл ;-)

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Учителят по информатика влиза в класа пет минутки преди началото на часа. Всички деца седят зад компютрите, работят. Никой не му обръща внимание.
    За да ги накара да спрат, учителят отива до електриче...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Най-лесният начин за отслабване!
    Свързвате велоаргометъра с рутера за интернета - спрете ли да въртите... спира и нета.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Ако човек прекарва повече от час на ден във Facebook - животът му надали е щастлив...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Новата мода в щатите: Арестуваният заподозрян, освен право на телефонно обаждане и адвокат, вече има право да си ъпдейтва статуса във фейсбук и туитър...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Нова екоинициатива!!!
    "Счупи принтер - спаси дърво!"

    Оценка 5 от 1 глас
  15. Фейсбук е като Мтел. Колкото и да те дразни, продължаваш да ползваш услугите му, защото всичките ти приятели са там.

    Оценка 0 от 0 гласа