От х:

Днес в x:

24 °C

Лекари

  1. В кабинета на лекаря влиза младо момиче.
    - Съблечете се! - казва лекарят.
    - Защо? - чуди се момичето. - Мен ме боли ухото!
    - В такъв случай вие не сте за преглед при мен. Аз съм очен лекар…

    Оценка 5 от 1 глас
  2. Болния (с надежда):
    - Докторе, ще живея ли?
    Доктора (учтиво):
    - Интересува ви, дали има живот след смъртта?

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Пощальон отива при доктора на преглед. Доктора го преглежда и му казва:
    - Зле си със сърцето. Трябва да ходиш пеш по 5 километра на ден.
    - Кога, докторе? Преди или след като разнеса пощата?

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. В кожно-венерическия кабинет:
    - Вероятно сте имали контакт с непозната особа, господине.
    - Какво говорите! Нея я познава целият град!

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Полицай отива на доктор и казва:
    -Докторе,жена ми има температура.
    -Много ли е висока?
    -Да, с една глава над мен.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. При тежка операция болния умира.Лекарите казват на шофьора към болницата да го закара в моргата.По пътя обаче задния капак на Йука се отворил и трупът изпаднал на пътя.В това време върху него връхлет...

    Оценка 5 от 1 глас
  7. От линейка свалят 5-ма души ранени. Сестрата с учудване пита:
    - Нали се обадихте за двама по телефона?
    - Трима блъснахме по пътя - обяснил шофьорът.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Всички гъби се ядът. Някои - само веднъж!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Азис е при доктора.
    - Докторе, помогнете! Вчера сложих едни прашки и сега не мога да ги сваля!!!
    - Защо?
    - Харесват ми.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Девиз на кардиолозите - \"умри веднъж, но от сърце!\"

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Това, което не бихте искали да чувате по време на операция:
    1. Такаааааа… Това нещо засега няма да го пипаме. Като отворим по-широко, ще стане ясно.
    2. Приеми тази жертва, о Велики Демоне на Мрака.
    3....

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Разпоредителка в кино отива на зъболекар.
    - Кой зъб ви боли? - пита лекарят.
    - Балконът, ляво, място номер три.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. - Докторе, наистина ли нямам никакви венерически болести?
    - Наистина, напълно здрава сте.
    - Благодаря ви! Дайте да ви разцелувам!
    - Хм... няма нужда...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. В лекарския кабинет:
    - Мисля, че трябва да му купите велосипед.
    Бащата пита с очи, пълни с надежда:
    - И вие смятате, че с велосипеда ще прави по-малко бели?
    - Не - отговаря лекарят. - Но поне ще ги пр...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Влиза шеф в кабинета на подчинените си и се кара:
    - Нали съм казвал, че е забранено пушенето по време на работа!
    Някой отговаря:
    - Че кой работи?

    Оценка 0 от 0 гласа