Стоят си двама пенсионери баба и дядо на една пейка и дядота казва:
- Пенке, спомням си като бяхме млади на тази ограда отпред какъв секс правихме.
- Ех, ех спомням си и аз - отговаря бабата. - беше м...
Прибира се мъж много пиян в къщи и казва на жена си:
- Жена, заставай на челна стойка.
- Ама защо, бе мъжо, какво съм направила?
- Абе заставай ти казвам!
И жената започнала да се опитва да застане на...
-Снощи правих 22 минути секс!
-А, и как бе?
-20 минути убеждаване, 2 минути секс!
- Пено, верно ли, че си се онождала с дедо поп и с клисарина?
- Верно, стринке. Дадох, че бе задушница, за Бог да прости мъжо ми, дека почина преди две недели.
Срещат се двама приятели:
- Чух, че си се оженил - казва единият.
- Аха, - отговаря другирят, - жена ми е отлична - и в кухнята, и в постелята...
- Е как така успява навсякъде?
- Ами постлах й в кухня...
- Сутринта сипах на съпруга си прах за пране, вместо захар.
- А той как реагира?
- Ами разпени се...
Стари приятели се срещат на улицата:
- Здравей, как си?
- Ами, вчера почина тъща ми...
- Е, ми как?
- Ми яла отровни гъби...
След една година пак се виждат:
- Оо, здравей. от кога не съм те виждал! Ка...
Любовна двойка в леглото. Той се обажда:
- Да знаеш, имам сифилис.
- И аз.
- Ами добре тогава…
- Е, аз се пошегувах само…
- Вече няма да се шегуваш.
Съпругата:
- Следобяд големият часовник падна от стената. Да беше малко
по-рано, щеше да разбие главата на мама.
Съпругът:
- Край! Ще го изхвърля. Винаги закъснява!
Седят в парка двама пенсионери. Покрай тях минава готина мацка с къса пола. Единият казва:
- Ех, да бях на 18 години!
- В ред ли си? Заради 5 минути щастие после 40 години да работиш!
Разгневена съпруга събужда мъжа си в 2 часа през нощта:
- Вчера оставих 3 бутилки ракия в хладилника, защо сега има само една?
- Защото не съм я видял!
Жена отива при ветеринарния доктор и пита:
- Докторе, кажете ми аз какво животно съм?
- Но госпожо, що за въпрос е това? Вие сте толкова красива млада дама. Немога да разбера, защо си мислите, че сте...
Първи ден на новия набор моряци на кораба. Капитанът им обяснява:
- От днес нататък аз съм ви баща, а боцмана ви е майка! Ха сте се издънили, ха съм ви разкатал майката!
Жененият мъж има само една възможност да има последен думата, и тя е да каже: "права си, скъпа".
Някакъв мъж се оплаква на жена си:
- Таня! Кога ще спреш да ме ревнуваш толкова!
- Когато спреш да ми казваш "Таня"!