Разговор между мъже:
- Кой получава по-голямо удоволствие от секса - мъжът или жената?
- Жената. Ето защо. Представи си, че те сърби ухото. Почесваш се с показалеца. Когато си свалиш ръката, кой се чу...
Според резултатите от социологическо проучване, 53% от жените между 16 и 26 години, поне веднъж дневно си мислят за секс.
Интересното е, че мъжката аудитория са показали аналогични резултати - те прек...
По бракоразводно дело съдията се обръща към съпругата:
- Заявявате, че нямате вина за разстройсвото на брака ви. Чия е вината тогава?
- На мъжа, с когото ме свари моя съпруг.
Две баби си приказват:
- С моят дядо снощи правихме секс...
- И как го накара?
- Събух си гащите и ги сложих под възглавницата.
На другия ден се срещат пак и си приказват:
- Какво стана снощи?
- Напра...
Ловец с цялото си снаряжение среща приятел:
- Къде си тръгнал, бе? Нали ловния сезон свърши?
- Да, но жена ми още не знае...
Във фризьорския салон. Фризьора към стар клиент:
- Гледам, че прогресивно оплешивявате. Някакви мерки взехте ли?
- Да, подадох молба за развод.
Двама приятели си говорят:
- Чух, че жена ти катастрофирала с новата ти кола. Как е тя?
- Засега е добре... Заключила се е в банята.
Мъж и жена се занимават със секс.
Жената:
- Леко сега, а така, дай малко напред, леко вляво, сега рязко напред....
Мъжът:
- Абе, нещо не мога да разбера, ние секс ли правим или паркираме....
Преди осми март мъж избира подарък в магазина. Продавачката го пита:
- За жена ви ли, или нещо по-скъпо?
Мъж и жена излизат от църквата. Жената:
- Скъпи, забелязах, че остави в касата за дарения двадесет лева?
- Е, и?
- Интересно, за какъв ли грях даде такива пари?
Едно дете си щракало химикала и питало баща си:
- Тате, като щракна химикала става момче, а като го изключа момиче, защо тогава не стават бебета?
Бащата набил детето. То излязло на улицата и започнало...
Прибира се един съпруг от командировка по-рано. Влиза в спалнята и гледа жена му стои гола на леглото, а до нея точно срещу него стои гол мъж с шапка на главата и му прави физиономии:
- Къв си ти бе?!...
Срещат се двама приятели, единият казва:
- Чух, че си катастрофирал с колата?
- Да, излетях в канавката...
- Как се случи?
- Карам си, а встрани на пътя стои една симпатична мацка, полугола, с невероя...
Един мъж вика от улицата жена си - да се покаже на балкона. Излиза тя и той казва:- Фърли 40 с’тинки!- Ама ш’са разпилеят!- Ами завий ги в десет лева!
Един борец отишъл в един град дето нямало жени и питал един местен:
- Абе като искате да бъдете насаме с жена кво правите?
- Ами с камилата и...
- А не - прекъснал го бореца, никога няма да падна толк...