Влак наближава тунел. В едно купе седи млад мъж и грозна жена.
- Ако се опитате да ме целунете в тунела, да знаете, че ще крещя!- заявява твърдо жената.
- Аз също! - отговаря мъжът.
- След световното по футбол в ЮАР, Генко стана някак одухотворен, Искра му вика, а той само се усмихва...
- Какъв ти одухотворен?! Той просто оглуша от вувузелите.
- Препоръчвам ви самобръсначката "Жилет" - казва продавачката. - Първото острие бръсне дълбоко, а второто - още по-дълбоко!
- Че за какво ми е тогава първото острие?
Кои са дватавъпроса, които винаги са вълнували, вълнуват и ще вълнуват човечеството? :
- Има ли живот след смъртта?!
- Има ли секс след брака?!
Имало едно време три блондимки: едната била със черни кичури, другата със червени, а третата нямала. Един ден срещнали един техен познат и той ги питал естествено руси ли са, първата и втората казали...
Срещат се двама старци, които отдавна не се били виждали. Единия пита другия:
- Помниш ли, като млади се състезавахме кой ще се изпикае по-надалеч? Искаш ли да го направим?
- Хайде!
Отишли в храстите...
Пациентът на лекаря:
- Докторе, имам проблем: не ми става.
- Това може де се оправи. Има два варианта. Първият: една операция, и всичко веднага ще е наред. Това ще струва 30 хиляди евро. Вторият: се...
Разговор в автобус Икарус:
- Тия седалки са страшно неудобни!
- Нали, ужасни са!
- Трябва да си взема за вкъщи!
- Че за кфо са ти ???
- Ами като имам гости, да им е неудобно и по-бързо да си тръгнат!
Войник се уволнява и тръгва да се прибира у дома. По стечение на обстоятелствата в купето му настаняват и една млада девойка. Началника на влака я предупреждава:
- Девойче, в купето има войник. Нали р...
- Знаете ли каква е разликата между голата блондинка и голата негърка?
- Голата блондинка е снимана в "Плейбой", а голата негърка - в "Нешънъл Джиографик".
Разговор пред лафката:
- Имате ли кифли-мифли, туй-онуй?
- Имаме.
- Дайте ми две мифли и едно туй-онуй!
- Разправят, че в театъра играят пиеса, която не се харесва на зрителите. Постановката била пълен провал.
- Провал е меко казано! Вчера, като се обадих в касата на театъра и попитах в колко часа започ...
Иван решил да изпита своите приятели, за да види колко ги бива с ума. Той ги събрал и им казал:
- Сега приятели, искам да ми отговорите... Какво виждате? - и показал банкнота от 5 лева.
- Виждаме, че...
- Защо американците се отнасят с такава любов към инвалидите?
- По навик. Понеже мнозинството от американските жени место гърди носят силиконови протези.
- Чапай, убих кокошка!
- Че как, нали нямаме патрони?
- С бумеранг!
- Че откъде го взе?
- До печката, имаше два.
- Ще ти счупя одеалото, оставил си ме само с 1 чорап!