Ревността винаги се ражда с любовта, но не винаги умира с нея
Ларошфуко
Чувайки сутринта фразата:"Скъпи, бременна съм", Генко още две денонощия се правеше, че спи.
Клиент влиза в бар. Идва да го обслужи барман с широко и бузесто лице. Клиентът:
- Ей, бармана с лице като задник, дай едно уиски!
Барманът го изгледал на кръв, но му сипал едно уиски. След малко.
- Е...
В цирка. Конферансието обявява:
-А сега, атлет вдига 200 кг. с една ръка!
От публиката - глас:
-Измамници, мошеници!
Друг номер:
-А сега, невиждано, нечувано, жена върти 50 обръча едновременно!
Пак:
-...
Паркират едновременно мерцедес и запорожец. Двамата шофьори излизат и собственикът на мерцедеса, косо гледайки към заза, казва...
- Карат тук всякакви селяндури евтините си брички. Току-виж, и някоя х...
Дама на възраст се хвали на своя приятелка:
- Много добре съм се съхранила за възрастта си! Ето, мога да ходя без сутиен.
- Да, даже така е и по-добре - изглаждат ти се и бръчките на лицето.
- Как успяхте да доживеете до 100 години? Има ли някаква тайна?
- Да, никога с никой не съм спорил.
- За 100 години да не спориш нито веднъж! Не може да бъде?!?
- Да, не може да бъде.
- Знаете ли каква е разликата между голата блондинка и голата негърка?
- Голата блондинка е снимана в "Плейбой", а голата негърка - в "Нешънъл Джиографик".
- Защо дебеланковците са добродушни?
- Защото нито могат да се бият, нито да тичат бързо...
Един столетник празнува своя 100 годишен юбилеи. Приближава се един журналист към него и го пита:
- Каква е тайната на вашето дълголетие?
- Всяка сутрин в 9 часа пия по една чаша вино.
- Само това ли...
Миналата събота при прибирането си у дома в нетрезво състояние аз повърнах в таксито което ме возеше. Искам да се извиня на горкия шофьор и да му кажа, че никога повече няма да правя така. Също така,...
Концерт, нова фолк певица. Излиза, пеее си песните, покланя се и иска да се прибира зад кулисите, но залата крещи:
- Още! Още!
Какво да прави, пее още една песен. Пак залата иска още, пак пее песен. Н...
Шеф на банка пита постъпващия на работа счетоводител:
- Колко време бяхте на последното място?
- Четири години.
- Не е зле, а защо напуснахте?
- Имаше амнистия.
Възрастна дама не искала да отиде на гости на роднините си в
Австралия, защото винаги я е било страх, че в самолета може да има бомба. Семейството й се опитало да я убеди, че рискът е минимален, и я с...
- Чапай, убих кокошка!
- Че как, нали нямаме патрони?
- С бумеранг!
- Че откъде го взе?
- До печката, имаше два.
- Ще ти счупя одеалото, оставил си ме само с 1 чорап!