Питат Лили Иванова:
- Искате ли да живеете сто години?
- Общо или още?
- Бабо ще взимаш от това лекарство по 6 лъжици на ден.
- Аман бре докторе та у нас има само 8.
- Ало, вие ли продавате пиано?
- Да, но има едно условие.
- Какво?
- Пианото трябва да се изнесе така, че жената и дъщерята да не забележат.
Ако мъж и жена скочат от покрива,кой ще падне пръв?
-Мъжът,защото жената ще чисти прозорците докато пада.
От феминистки site:
Една мозъчна клетка живее сама в главата на мъж... става и адски скучно, защото няма никва работа. Един ден от някъде се появила още една мозъчна клетка и първата много се зарадвал...
Баща към сина:
- След училище, сине, ще учиш в университет, ще получиш висше образование.
- А какво е висше образование?
Бащата:
- Това е нещо, като средно образование през осемдесетте години на минал...
Москва. От балкон на 9-тия етаж на зграда се чуват оглушителни викове:
- Изнасилват ме!!! Изнасилват ме!!!
Оказва се, че виковете идват от една бабичка. Идва полицията, но никъде не намира изнасилвача...
Тинейджъри били гаджета от няколко седмици, но момчето постоянно досаждало на момичето да откаже цигарите. Един следобяд тя станала от леглото след секс за да си вземе цигарите и той и казал:
- Ти наи...
Току що разбрахме от Бургаските медии,че Бургаският съд
е осъдил "Митьо Очите"на принудителна смяна на прякора,
вече ще се нарича - "Митьо Изписаните Вежди".
Васил Божков не обича да гледа криминални или екшън филми. Той съвсем не разбира мотивацията на хората, враждуващи или избиващи се един друг за десетина милиона долара.
Тя:
- Защо вие мъжете не знаете, какво искаме ние, жените?
Той:
- А защо вие знаете, какво искаме ние, но не го правите?
Според резултатите от някои социологически изследвания, 53% от жените между 16 и 26 години поне веднъж на ден си мислят за секс.
Интересно е, че резултатите от изследването на мъжката аудитория са пок...
Преследвайки престъпника, старшина Иванов стрелял във въздуха. Но за съжаление - не уцелил.
На неделната литургия пасторът към вярващите:
- Да затворим очи и да се помолим на Господ с молитвата:
"Господи, отовори ни очите.."
- Защо не обичаш Свидетелите на Йехова?
- Аз не харесвам въобще никакви свидетели!