Двама неми се срещат и единия се оплаква ръкомахайки:
- Как да обясня на аптекаря че искам презерватив, никога не ме разбират.
Ръкомахайки другия му обяснява:
- Като отидеш, вадиш парите, вадиш го и г...
- Истина ли е, че в Щатите се предлагат големи възможности?
- Истина е. Само там може бедното малко момче да се превърне в богата бяла жена....
"Тате, бях на кино". Приказки от хиляда и една дъщери.
Малко детенце отива при баща си и го пита:
- Тате, тате! Може ли да си поиграя с баба?
А бащата отговаря:
- Да синко може, но после да си я заровиш обратно!
- Защо толкова време не чистиш тези паяжини?
- Пазя ги за Хелоуин.
- Знаеш ли кой е най-краткият виц?
- Ами не.
- Как така да не знаеш, ами много ясно "Блондинка мисли".
- Голямо, зелено, космато и ако падне от дърво ще те убие - що е то?
- Билярдна маса.
Знаете ли какво си мисли човек, който се е развеждал 8 пъти?
- Абе аз няма ли да се науча да не се връщам внезапно от командировки!!!
Алберт Айнщайн умира и отива на небето. Посреща го самият Господ.
- Добре дошъл, Алберт! За нас е чест, такъв велик учен, такава велики формули измислил!
Айнщайн казва:
- Остави ги моите формули. Аз ц...
Учениците, които пушат електронни цигари ги лови учителят по информатика.
Жена нещо бърбори, гледайки телевизора, а после към мъжа си:
- Представи си, май почнах да си говоря с телевизора!
Той към компютъра:
- Представи си, тя си говори с телевизора!
В автобуса до една жена сяда англичанка. Българката носела една тепсия баклава и почерпила англичанката:
- Заповядайте!
- Тенкио, тенкио.
Българката помислила, че това е малко и дала още малко.
- Тенк...
Нашишкавял споделя пред приятел, че е притеснен от теглото си. Аверът му предлага да го заведе при диетолог. Отиват, диетологът го мери, тегли и заключава:
- Ръстът ви не съответства на теглото.
Шишка...
Учителят:
- Синът ви е много слаб по география!
- Няма значение. С нашите доходи далеч няма да отиде.
Катаджия спира шофьор, който не е спрял на знак STOP:
- Нарушихте правилата за двиежение. Не спряхте на знака.
- Ама аз намалих скоростта! - жалва се шофьорът.
- Бяхте длъжни да спрете.
- Ама аз п...