От х:

Днес в x:

26 °C

Разни

  1. - Хайде утре да се видим пак по същото време?
    - Хайде. А къде?
    - Под часовника.
    - Под кой?
    - Под този, който виси над леглото ми.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Когато съдбата ти обърне гръб... Изчакай я само да се наведе.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Двама приятели си говорят за жени:
    - Вчера с каква мадама се запознах! Ей-такива големи цици!
    - Абе ти с тия твоите очила десет диоптъра

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Момиче към приятеля си:
    - Ако имаше женска казарма, щеше ли да ме чакаш?
    - Направо бих влязъл с теб.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Мъжът е създаден да извърви пет километра под дъжда, за да се обади за помощ, когато колата се повреди, а жената е създадена, за да каже Много се бави", когато мъжът се върне вир-вода.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Обажда се Жоро на психиатрията:
    - Ало, лудницата ли е?
    - Да, кажете. - отговаря някаква жена.
    - Елате на адрес Бойко Борисов 4, за да приберете един мой приятел, защото е полудял. - казва Жоро.
    -...

    Оценка 1 от 1 глас
  7. Надпис на табелка пред фирма:
    ЕТ "Петрова" - цигари, алкохол и др.
    Коментар: (какво ли друго предлага фирмата? :))

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Монтирам шпионки на всякакви гардероби и шкафове.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Малки обяви
    - Продавам дамски часовници на части. Един час - 100 марки.
    - Изгубена е дамска чантичка с важни документи
    моля да бъда върната срещу прилично или неприлично възнаграждение.
    - В такси е...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Порядъчен самотен мъж иска да се запознае с жена със сериозни намерения. Моя тел. е 0899 855382. Ако отговори женски глас, кажете, че сте сбъркали номера.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Молба към "Свидетелите на Йехова" да се явят при следователя Иванов за даване на показания.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Човечеството никога не е знаело къде отива, затова никога не е успявало да намери пътя..!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Пена и Вуте гледат любовен филм и Пена въздъхва:
    - Вуте, Вуте, виж ората как си говорат! "Мила, скъпи, любов моя!" А ти и я к’во! Дай да четем малко литература да се образоваме.
    Чели, какво чели и Пен...

    Оценка 5 от 1 глас
  14. - Какво може да е по-гадно от това да отхапеш от ябълката и да видиш червей?
    - Да отхапеш от ябълката и да видиш половин червей!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Демокрация - властта принадлежи на хората, а всичко останало принадлежи на властта.

    Оценка 0 от 0 гласа