Чапай и Петка бягали от белите. Петка се качил на едно дърво, а Чапай навлякъл една кучешка кожа, но наопъки. Дошли белите. Видели кучето и му дали парче локум. Чапай го изял. Те започнали да се смеят...
Пламен Марков решил да купят Роналдо! Отива при Божков и врънка:
- Искаме Роналдо и нищо друго!
Съгласил се Божков, взели го!
Почва шампионата, един, два, три мача, ЦСКА губи, Роналдо не играе!
Георг...
Три стадия в развитието на мъжа:
1. "АГУ" - бебок.
2. "АХА" - подрастващ.
3. "УХА" - мъж.
Резултати от последните проучвания:
В Близкия Изток най-четени са датските вестници. А най-вече карикатурите към тях.
- Моля, един букет за рождения дена на една дама.
- Имате ли нещо предвид?
- Да. И затова ще ми трябват цветята...
Обява във весника! Изгубено е изключително умно куче! Шаро ако четеш обявата хвърляй вестника и се връщай в къщи веднага!
1969 година след като американците кацнали на Луната,хиляди македонски войводи погледнали към нея и казали:
-Ех Месечино,земльо македонска,некои ден ке те освободиме !
- Вчера за първи път опитах секс по телефона.
- Е, и как е?
- Заработих петдесет лева!
Чуто по радиото преди няма и 10 мин.:
-Заповядайте в новата японска градина, в която ще плувате в собствени води.
Отива един в еднa туристическа агенция и казва:
- Искам да си поотпочина някъде, но да има там библиотека, билярд, басейн, сауна, фитнес. Храната да е добра. А в стаята си да имам компютър, телевизор,...
През нощта в килията:
- Пешо, колко е часа?
- Три.
След известно време:
- Пешо, колко стана часа?
- Четири?
Минало още време:
- Пешо, колко стана часа?
- Абе кво значение има, като сме с доживот...
- Здравейте! Дайте ми един билет за Варна.
- Защо? Февруари е, не е сезон. Какво забравихте там?
- Детето...
Решили заека, вълка и хамстера да емигрират в Китай. Стигнали границата и заека казал:
- За да не познаят че сме от друга страна аз ще се прекръстя на Зуй
- Аз ще съм Вуй - казал вълка
Хам...
Попитали децата в детската градина:
- Къде са най-хубавите играчки на света?
- В България! - дружно отговорили те.
- Къде са най-вкусните лакомства на света?
- В България! - дружно отговорили те.
- Къ...
- Можеш ли да ми развалиш сто лева?
- За съжаление не, но благодаря за комплимента.