По време на пътешествие в Шотландия турист посетил езерото Лох Нес с надежда да види знаменитото чудовище.
- По кое време се появява чудовището? - попитал той своя гид.
- Обикновенно след осмото уиски...
Представи си че срещнеш жена за която ти винаги ще си най-красивият мъж на земята, която независимо какво си направил винаги ще те обича и всичко би ти простила.
Въпрос:
Какво е първото нещо което ще...
Вождът на людоедско племе уведомява на съвършен английски език племенния мисионер, че е завършил висше образование в Оксфорд.
- И при това положение вие искате да ме изядете? - учудва се пленникът.
-...
Отишъл Стоян,да търси Драган у тях,но излязъл баща му и казал,че Драган е в час по логика.
-А какво е логика?-попитал Стоян.
-Сега ще ти обясня.-казал бащата.
-Имаш ли кибрит?
-Да,имам.
-Значи пушиш....
Осемдесет и пет годишен затворник разказва на съкилийниците
си:
- Вече втора година съм в затвора. За изнасилване на
непълнолетна.
- Ти? На твоята възраст?
- Какво да ви кажа, обвинението така ме пола...
В аптеката:
-Дайте ми лекарство.
- Какво?
- По Ваш вкус.
Срещат се две светски лъвици:
- Мила, гледам те: днес си с еднотонен грим!
- Въобще не е в един цвят!
- Аз за цвета не казвам нищо. За тежестта.
- На тридесет годишна възраст той за първи път опита жена.
- А дотогава?
- Дотогава само мъже.
- Какво? Той обратен ли е?
- Не, канибал.
Веднъж Баба Яга хванала млад и красив момък и му казала:
- Ако отговориш на гатанката ми, ще ти се отдам, а ако не познаеш, ще те изям.Момъкът си помислил:
- По-добре да ме изяде...
А Баба Яга прод...
Кореец е на гости в САЩ.
Гледа една сергия, на която пише ХОТ ДОГ.
- Уха, топло куче! Не знаех, че американците обичат да ядат кучета! - помислил си той. Приближил се и си поръчал един ХОТ ДОГ. Продав...
Кой за какво излиза в чужбина:
евреинът - за да направи завод;
циганинът - за да ограби завод;
българинът - за да мие чинии;
германецът - за да му мият чиниите;
японецът - за да научи езика;
р...
20 февруари, София, сняг...
Колеги обсъждат кой как е стигнал до работата, всеки се оплаква, а Петьо казва:
- Аз си дойдох съвсем нормално, никакъв сняг по пътя, нито по спирките.
- Стига, бе! Лъжеш!...
Двама старци седят на пейка в парка и разговарят:
- Знаеш ли - казва единият - навремето ми трябваше само да видя хубаво момиче и ми ставаше.
- А сега? - пита другият.
- Сега... зрението м...
Този, който умее да подчинява, той управлява.
Франк Хърбърт
Една блондинка среща друга на гарата:
- извинете, колко е часът?
- И 15.
- Да, но колко И 15 ?
- Ми вече е И 16...