От х:

Днес в x:

22 °C

Разни

  1. Надпис на вратата в италиански бутик в Ница:
    "Отивам да обядвам. Ако не се върна до 17 часа, значи съм останал да вечерям!"

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. В стадиона:
    -Тате,защо всички псуват този мъж?
    -Защото замери рефера с бутилка.
    -Но не го уцели.
    -Затова сине,затова!

    Оценка 4 от 1 глас
  3. Съдия пита обвиняемия:
    - Последен път питам, кой ви беше съучастник?
    - Нали не мислите, че съм способен да предам собствения си брат?

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Вчера ходих на пързалка "Славия". И говоря дали е възможно да си наемем една компания един час лед. Обясняват ми колко ще струва, кои часове и т.н. Сещам се да попитам:
    - А нали ще може да си донесем...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. - Колко мъже са нужни, за да спуснат капака на тоалетната?
    - Никой не знае. Все още не се е случило.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Въпрос от бакалавър на Техническия университет:
    - Къде е първо римско на клавиатурата?

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Недоволен клиент вика келнера...
    - Не можахте ли да изпечете по-добре пилето?
    - Защо господине, да не би да е сурово?
    - Не бе - кълве ми от гарнитурата!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Коя първоаприлската шега се превръща в новогодишен подарък?
    - Презерватив с дупка!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Господине! Господине! Хайде де! Излизайте, имам разстройство!
    Иззад вратата:
    - До-о-о-бре ти е на теб!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. За жените:
    - Знаете ли как да накарате мъжа бързо да се върне от купон с приятели? Пращате му sms: "Вземи вино и идвай, моят до утре няма да е вкъщи!" И след това веднага си изключвате телефона...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Дойде сестра ми на гости с двете деца, на три и на пет годинки...котката веднага се престори на мъртва!

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Студент на изпит по химия. В стъкленица пред него професора е поставил сярна киселина, и пита студента какво е това. Студентът започва да мънка и казва:
    - В устата ми е, но не мога да го кажа.
    - Изплю...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Манго енд Айше уонтед ту хеф сом kеш. Манго видял шахта. Манго Logging то шахта… Logging… Logging… Wrong Username.
    -Айше ела тука - сейд Манго.
    -Йес Манго.
    -Го ту лог ин дъ шахта.
    Айше Logging to шахт...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. – Миме, хайде сега да пробваме задна!
    - Още не. Страхувам се!
    - Добре де, за всяко нещо си има първи път! Хайде!
    - Добре, нави ме!
    - Хубаво, сега ще изляза и ще те упътвам, а ти паркирай!

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Две Баби си пиели кафето заедно в продължение на 30 години между 9 и 11 часа Сутрин. Едната пита другата:
    - Абе, миличка как ти беше името, че го забравиш.
    - Еми... Такова... Скъпа спешно ли ти е?

    Оценка 0 от 0 гласа