Надпис на вратата в италиански бутик в Ница:
"Отивам да обядвам. Ако не се върна до 17 часа, значи съм останал да вечерям!"
В стадиона:
-Тате,защо всички псуват този мъж?
-Защото замери рефера с бутилка.
-Но не го уцели.
-Затова сине,затова!
Съдия пита обвиняемия:
- Последен път питам, кой ви беше съучастник?
- Нали не мислите, че съм способен да предам собствения си брат?
Вчера ходих на пързалка "Славия". И говоря дали е възможно да си наемем една компания един час лед. Обясняват ми колко ще струва, кои часове и т.н. Сещам се да попитам:
- А нали ще може да си донесем...
- Колко мъже са нужни, за да спуснат капака на тоалетната?
- Никой не знае. Все още не се е случило.
Въпрос от бакалавър на Техническия университет:
- Къде е първо римско на клавиатурата?
Недоволен клиент вика келнера...
- Не можахте ли да изпечете по-добре пилето?
- Защо господине, да не би да е сурово?
- Не бе - кълве ми от гарнитурата!!!
Коя първоаприлската шега се превръща в новогодишен подарък?
- Презерватив с дупка!
- Господине! Господине! Хайде де! Излизайте, имам разстройство!
Иззад вратата:
- До-о-о-бре ти е на теб!
За жените:
- Знаете ли как да накарате мъжа бързо да се върне от купон с приятели? Пращате му sms: "Вземи вино и идвай, моят до утре няма да е вкъщи!" И след това веднага си изключвате телефона...
Дойде сестра ми на гости с двете деца, на три и на пет годинки...котката веднага се престори на мъртва!
Студент на изпит по химия. В стъкленица пред него професора е поставил сярна киселина, и пита студента какво е това. Студентът започва да мънка и казва:
- В устата ми е, но не мога да го кажа.
- Изплю...
Манго енд Айше уонтед ту хеф сом kеш. Манго видял шахта. Манго Logging то шахта… Logging… Logging… Wrong Username.
-Айше ела тука - сейд Манго.
-Йес Манго.
-Го ту лог ин дъ шахта.
Айше Logging to шахт...
– Миме, хайде сега да пробваме задна!
- Още не. Страхувам се!
- Добре де, за всяко нещо си има първи път! Хайде!
- Добре, нави ме!
- Хубаво, сега ще изляза и ще те упътвам, а ти паркирай!
Две Баби си пиели кафето заедно в продължение на 30 години между 9 и 11 часа Сутрин. Едната пита другата:
- Абе, миличка как ти беше името, че го забравиш.
- Еми... Такова... Скъпа спешно ли ти е?