От х:

Днес в x:

27 °C

Професионални

  1. От един блог:
    Вчера искаха да ме уволнят. Но чувайки ме, как крещя:
    "УРА! Най-после!" и "Искам да видя нещастника, който ще върши моята работа!", шефът размисли неясно защо.

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Представители на Газпром един ден казват, че Украйна краде газ. На следващия ден казват: "Нашите украински колеги..."

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Офицер влиза в стаята за почивка.
    - Какво правите, бойци?
    - Гледаме видео.
    - А защо телевизорът е включен?!?

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Пет години се занимавах с бизнес. Работих като вол. Благодарение на мен прилични пари изкарваха и от пожарната, и от ХЕИ, и от данъчното, и от общината, даже от митницата. Само аз единствен нищо не из...

    Оценка 5 от 1 глас
  5. Докторът поглежда в устата му и казва:
    - Този зъб е в тежко състояние и трябва веднага да се извади.
    След тези думи зъболекарят се пресяга за клещите. Пациентът протяга ръка и стиска леко топките на...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Бояджия боядисва стените в психиатрията. Идва един пациент и казва:
    - Майсторе, добре ли си хванал четката?
    - Да, защо?!
    - Тогава ще взема стълбата!..

    Оценка 3 от 1 глас
  7. Понякога ми се струва, че на полицаите трябва да се дава заплата, не за това, че разкриват престъпления, а за това, че не ги извършват.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Преди празниците предупредиха, че всеки който закъснее за работа на 3-ти януари, ще бъде глобен. Закъснях половин час, но се оказа, че няма кой да ме глоби.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Ако сапьорът греши само веднъж в живота си, то хирургът греши само веднъж във вашия живот.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Мъж влиза в кабинета на психиатъра, нервно вади две цигари и си пъха в ноздрите.
    - Дааа, - отбелязва психиатъра, - всичко е ясно. Мога ли да ви помогна с нещо?
    - Можеш - казва мъжа, - огънче ще ти с...

    Оценка 5 от 1 глас
  11. Филмът е подготвен за измъчване от екип в състав:

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. - Защо покрай катаджии трябва да се кара бавно?
    - Защото са като децата: може внезапно да изскочат на пътя да приберат някоя паричка.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Работи си една жена в банка. Там трябва на всички да се усмихва, демонстрира приветливост.
    После обаче пристига вътрешна заповед, в която се забранява вече усмихването, а се иска просто дружелюбен изр...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Дали се сещате, че по моловете всички Дядо Коледовци просто събират информация, какво ще може да се продаде на по-висока цена.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Днешното поколение по нищо не се отличава от нашето казва един психолог. Младите също израстват. Също отиват на училище. Също запалват първата си цигара. Също напускат дома. Също се женят. Също ра...

    Оценка 0 от 0 гласа