Лекар отива при свети Петър и му казва:
- Моля ти се, свети Петре, пусни ме в рая!
- Какъв си бил на земята?
- Лекар.
- Оо, ти си наш човек, доставчиците са с предимство. Влизай!
Един идва в районното и казва:
- Вчера бях тук, подадох жалба, че са ми откраднали колата...
- Добре. И какво?
- Ами, искам да си изтегля жалбата - оказа се, че жена ми я била взела без да ми се обади...
- Келнер, няма да ям тази гадост! Извикайте готвача!
- Безполезно е. И той няма да я яде...
Началника се кара на двама полицаи :
- Как можахте да изпуснете престъпника?
- Ами шефе, тъкмо го бяхме настигнали и той се шмугна в едно кино.
- А вие защо не влязохте след него?
- Ние тоя филм го бя...
Габровец иска 100 долара кредит от швейцарска банка.
- Предполагам, знаете, че има лихва и че трябва да гарантирате кредита?
- Да, ще заложа един нов Мерцедес.
- Тогава може да вземете много по-голям...
Един мъж бил изправен пред съда за кражба на кола. След дълъг процес той бил обявен от съдебните заседатели за невинен. По-късно същия ден мъжът се върнал обратно в съда и потърсил сидията, който воде...
В аптеката:
- Тези таблетки срещу алергии на практика нямат странични ефекти, ще може да карате кола с тях.
- Чудесни таблетки! Аз даже да карам кола не мога.
В гората бандити ограбили ловец. В полицията го питат:
- Не можахте ли да се защитите по някакъв начин?
- Какво можех да направя? - обидил се ловецът.
- И двете ми ръце бяха заети - в едната държах но...
Обир в “McDonald’s”.
- Всички пари от касата в торбата!
- За тук или за вкъщи?
Изпит по правилата за пътното движение:
- Представете си кръстовище, тук сте вие, тук един автобус, тук - камион, тук - мотоциклет. Кой ще премине пръв?
- Маршрутката.
- Защо пък маршрутката? Откъде с...
Работник към шефа си:
- Извинете, но три месеца не сте ми плащали заплата!
- Извинен сте...
От мегафона на катаджийска кола:
- Водача на трамвая, веднага отбийте вдясно и спрете!
В църквата шеф на охранителна фирма се молил на Бога:
- Помогни, Боже, борчетата да са здрави, пари да носят, помогни и тоя ТИР с бензин да мине границата, и ни пази от пандиза.
За момент дочул в друг...
Шефът:
- Прати ми някой от твоите яки вицове.
Аз:
- В момента работя, по-късно ще пратя.
Шефът:
- Този беше много добър, прати още някой.
Строител пада от втория етаж. Колегите му състрадателно се събират около него и някой му поднася чаша вода.
Пострадалият се намръщва и пита:
- От кой етаж трябва да падна, за да получа чаша вино?