Мъж се прибира след работа вкъщи. Още от вратата вика жена си и и заявява тържествено:
- Днес ще опитаме нещо различно в секса.
- И какво толкова различно си измислил? - пита жената.
- Нова поза. -...
- Уважаема госпожице, свободна ли сте за следващия танц?
- Да.
- Може ли тогава да ви помоля да ми пазите бирата?
Знаете ли, че 21.01 е международният ден на прегръдката:
"По традиция празникът се отбелязва чрез приятелски прегръдки дори и с непознати хора.
Началото му е поставено в студентските среди на западное...
Питаш ме кое е оръжието, с което те побеждавам? Ти ми го даваш всеки път, когато си отвориш устата.
Един борец сваля една блондинка, и се представя:
Аз съм Киро, и съм тука с BMW-to.
Блондинката се представя: Аз съм СТАНКА.
Борецът ядосано скочил.
Не те питам с какво си дошла ма...
За да се реши демографския проблем, трябва да се въведе акциз върху продажбата на презервативи.
Жената:
- Трябва да уволним нашия шофьор. Днес за трети път едва не ме уби.
Мъжа:
- Е нека да му дадем още един шанс…
Резултат от проведена социологическа анкета с въпрос:
"Одобрявате ли идеята да дойдат евроексперти да разследват скандала около "Топлофикация", Р. Овч. и "Булгартабак"?
98 процента са отговорили:
" Од...
Умирайки, Един диктува своето завещание:
- На жена ми завещавам 200 хиляди...на сина- 100 хиляди...на внуците - по 50 хиляди...
/пауза...размисъл/ -Господи,откъде ще взема толкова пари?!
Стария мечок учи младия:
- Човек трябва да се нападне така, че да те види и да може да реагира?
- Но защо?
- Защото после са по-вкусни, нямат говна в тях така.
Една блондинка се връща от почивка на остров Крит и разправя на нейната приятелка как хубаво прекарала там:
-Муци, навсякъде правят секс-в хотела, в морето, на пейката, под пейката, по дърветата... !...
Жена попитала мъжа си:
- Защо мишките не ядат боб?
- За да не се издават пред котките, естествено.
Кумчо Вьлчо паднал в една яма. Минал Зайо Байо и започнал да му пикае на главата. Изпикал се един път, втори път, но като дошъл пак, не щеш ли паднал в ямата и казал на вълка:
- Ако щеш вярвай, ама ид...
- Чу ли? Имало разработка „Грабливи нощни птици”, свързана с ДПС и лидера Ахмед Доган.
- Какви ти разработки, какви нощни птици! Вече няколко мандата Соколът си граби....
Стара еврейска народна мъдрост:
На аванта всичко е кашерно.