Знаете ли, че пернишките хакери крадат паролите барабар с компютъра?
О, Windows!
Три дена храбро инсталирах
Трих, слагах, регистрирах.
Не тръгваш и не тръгваш сам,
показваш само син екран.
Първо ми съсипваш FAT,
преминавам през Format,
но не стига таз беля,...
Доживотната присъда ще изтече незабелязано, ако в килията има интернет.
Любима моя, поздравявам те по случай Свети Валентин - денят на всички влюбени. Нямам думи, с които да кажа, колко много те обичам и обожавам. Само ти, и завинаги ти ще бъдеш в моето сърце.
Обичам те,...
- Първото, което направих в новото жилище беше да пусна интернет.
- Да, първо са жизненоважните неща, а после удобствата.
Няма нужда да правите много грешки в програмата, която пишете.
Направете една грешка, и я викайте от която част на програмата искате.
Тираджия, металист и програмист решили да се надпиват с бира.
Пили каквото пили, тираджията се отказал. Програмиста и металиста продължили, ама в един момента се оказало, че и двамата не могат повече,...
Обажда се потребител на сисадмина:
- Изключете ме от вирусите!
- Ок! Как ще ви е по-удобно - да изключва компютъра ви от мрежата, или вас от компютъра?
Детски закони за собственост:
1. Ако го харесвам, то е мое
2. Ако е в моите ръце, то е мое
3. Ако мога да ти го взема, то е мое
4. Ако допреди малко съм го имал, то е мое
5. Ако то е мое, то нико...
Шеф отива при свой подчинен и :
- Браво! Много съм доволен. Вчера си свършил работа, колкото за цяла седмица!
- Нямах интернет вчера на компютъра си.
Между системни администратори:
- Чух, че сте се сдобили с близнаци?
- Да, двуядрени...
Уеб-дизайнери си говорят:
- Моето гадже е 90-60-90!
- Аууу, че тя лилава, бе!
Нов надежден начин за сутрешното събуждане:
1. Будулникът се наглася за 07:00.
2. Форматиране на хард диска за 07:03.
И само се опитай да се успиш!
В фирма интернет-провайдер, клиент пита:
- Кажете защо така активно предлагате безплатен e-mail?
- Как да ви кажем... Някога чел ли сте чужда поща?
Опитайте следното: създайте документ в Microsoft Word и напишете: =rand(200,99) После натиснете Enter и задръжете клавиша за малко...
Даже Microsoft не може да обясни...