От х:

Днес в x:

20 °C

Програмисти

  1. - Честит рожден ден!
    - Благодаря, а откъде знаеш?
    - Съвпада с паролата ти за електронното банкиране.
    - Ау. :-((((

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Мацките са като домейните, всички които ми харесват вече за заети...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Програмист занимава малкия си син:
    - Гоше, как прави кучето, татковото?
    - Бау, бау, тате!
    - Гоше, а как прави котето?
    - Мяу, мяу, тате!
    - Гоше, а мишлето как прави бе?
    - Клик, клик, тате…

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Гледам днес пред кофите при нас един вързоп броеве на "Плейбой". Вероятно още някой си е пуснал интернет...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Истинският програмист не може да умре от глад, дори хладилника да е празен. Той винаги може да изкара поне още една седмица с хранителните запаси натрупали се в клавиатурата.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Какво общо имат жената програмист и морското свинче?
    - Морското свинче няма нищо общо, нито с морето, нито със свинете и жената програмист, няма нищо общо с програмистите и жените!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Защо блондиката си слага перденца на монитора?
    - Защото монитора има Windows.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Как един програмист се качва на 12-тия етаж с асансьор?
    - Натиска 1 и 2 и търси Enter-a!

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Шеф и подчинен се засичат във Фейсбук. Шефът пише:
    - Не забравяй да работиш!
    Подчинения:
    - И вие не забравяйте.
    Шефа:
    - Аз работя! Прочети ми предишния пост.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Ало, Иванов ли е?
    - Да.
    - От super-bg.com - интернет магазинът ви безпокоим, вашето име наистина ли е Иван’); DROP TABLE Orders; -- ?

    Оценка 5 от 1 глас
  11. Вчера, компанията Майкрософт е завела дело срещу фирма производител на тамагочита. Обвинението е, че софтуерът на тамагочитата произвеждани от фирмата е плагиатстван от майкрософтският.
    Адвокатът...

    Оценка 0 от 1 глас
  12. Аз може и да греша, но google надали :-)! Просто напишете "простак" в google и го вижте!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Интернет - това е рая за шизофреника. Там може не просто да раздвои своята личност, а и да устрои диалог със самия себе си, въвличайки в дискусия нищо неподозиращи потребители.

    Оценка 0 от 1 глас
  14. ...а сега кликаме с другия пръст!!! Три пъти!!! Започваме!! Още два пъти!!! Можете!!!
    (Аеробика. 2050 год)

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Опитайте следното: създайте документ в Microsoft Word и напишете: =rand(200,99) После натиснете Enter и задръжете клавиша за малко...
    Даже Microsoft не може да обясни...

    Оценка 5 от 1 глас