Компютрите са като климатици - не работят добре като отвориш Windows.
Разговор от IRC каналите:
Windows-а бил като Тамагочи-то. Гледаш го, чистиш му, грижиш се за него, радваш му се, сън не те хваща и накрая пак...............умира.
Рекордна скорост за предаване на информация на малко разстояние е била достигната днес в офис на една компютърна фирма при падането от стелаж на височина 1 м на кутия, съдържаща 20 бр Seagate Barracud...
Води се спор дали множественото число да е,
ЛАПТОПчета или ЛАПТОПутчета
Младеж започва работа и на втория ден началникът го пита.
- Ти силен програмист ли си?
- В общи линии, да.
- Тогава ще се заемеш с преместването на компютрите.
- Извинете, бихте ли ме посъветвали какво да си взема - Intel или AMD?
- По-добре си вземи ракия....
Въпрос:
"Досистемниятадминистратор:
-Скапамисешпацията,какводаправя?"
Отговор:
"-На_напредналия_потребител_шпация_не_му_трябва!"
Преди на дънките имаше джобче за запалката. Сега е за флашката.
- Защо не спиш?
- Мотая се в нета.
- Добре, ама аз съм на гости.
- На кого?
- На теб!
- Мамка му, забравих.
"Прекалено много знаеш", - каза Windows-a на харддиска.
Програмист подслушва разговор на жена си по телефона:
- Хм, програмист бил моя… Програмист, ама само на работата, вкъщи е само потребител.
-Какво казал Исус Христос на римляните след като възкръснал?
-Pwn3d!
новото мото на Оракъл: "от Сън спомени няма"
Момиче пита своя любим:
- Скъпи, къде ще направим нашата сватба?
- Във фотошоп.
Опитайте следното: създайте документ в Microsoft Word и напишете: =rand(200,99) После натиснете Enter и задръжете клавиша за малко...
Даже Microsoft не може да обясни...