От х:

Днес в x:

33 °C

Програмисти

  1. Срещат се двама програмиста:
    - Казват, че си се оженил.
    - Да, има такова нещо.
    - Как се казва?
    -(замислен)Ъ-ъъъ...Мар...,ICQ#123456789

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Събужда се програмист с главоболие след пиянска вечер, гледа в леглото някакво момиче лежи.
    - Опс, намерено е ново устройство...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Двама администратори си говорят:
    - Твоя син не прилича съвсем на теб?
    - Влизах тогава с друг логин...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Две групи от Американски специалисти се събрали да разяснят темата "компютъра от мъжки или женски род е"
    Първата група състояща се от жени стигнала до заключение, че е от мъжки род, поради следните пр...

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Молитва на системен администратор:
    "Господи, спаси ме от ламери, а с хакерите сам ще се справя!"

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Как интернетаджията ще разбере, че е започнала ядрената война?
    - playboy.com not responding...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Два админа си лафят:
    - Ае брато твойто дете не прилича на тебе
    - Мани мани.... по това време влизах с друг Login...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Разправят, че 45 процента от Интернет е порно, значи не съм видял 55 процента от Интернета.

    Оценка 5 от 1 глас
  9. Две баби от Долно Камарци си говорят:
    - Ми то нямало смисъл да си купуваме вестници заради евтините филми с тях!
    - Ми какво да правиме?
    - Почваме и ние с торентите...

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Каква е резликата между джентълмена и системния администратор?
    - Джентълменът винаги носи със себе си презерватив за всеки случай, а системния администратор системна дискета.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. ...Тъмна стая, 2х2 метра... Norton Commander-а осветява екрана в синьо... Един негър седи и натиска: F6, Enter, Tab... F6, Enter, Tab...F6, Enter, Tab... F6, Enter, Tab... и пее:
    - I like to move it,...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Извинявай, но сексът не е повод, за да ти дам авторизация в icq-то...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Kакво поства Шварценегер на стената си преди да излезе от фейса?
    I’ll be back

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Неделно утро в семейство:
    - Скъпи, само бързичко да погледна в Интернет?
    - Аха! Децата за вечеря сам ще нахраня.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Опитайте следното: създайте документ в Microsoft Word и напишете: =rand(200,99) После натиснете Enter и задръжете клавиша за малко...
    Даже Microsoft не може да обясни...

    Оценка 5 от 1 глас