Съпруга се връща от аптеката и започва да обяснява на съпруга си:
- Купих ново лекарство за мама. Помага за укрепване на организма и подобряване на мозъчната дейност.
- Това лекарство няма да и помогн...
Жена влиза в магазин и иска да купи 10 метра плат.
- Защо ви е толкава много? - пита продавачът.
- Ще си шия нощница.
- Но за нощница ще са ви предостатъчни 2 метра.
- Работота е там, че мъжът ми е на...
- Защо си толкова сигурен във верността на жена ти? - пита един затворник друг.
- Първо: тя е порядъчна жена. Второ: тя ме обича. И трето: тя също е в затвора.
Един човек разглеждал новата къща в центъра на града на негов приятел. Както си обикалял така, взел че паднал от едната тераса на улицата, около него се събрали доста хора. Един човек от тълпата се из...
Мъж се прибира от командировка, ръцете му пълни с подаръци, чуди се как да звънне на звънеца. Отваря се съседната врата и се показва комшийката:
- Пробвай с рогата, съседе, с рогата...
Бай Славчо:
- За десетдневна почивка в Созопол ми стана хубаво точно 27 пъти!
Двама автомонтьори :
- Абе от толкова специалисти ти избра този гинеколог за сервиза.
- Да, ама само той може да направи основен ремонт на колата през ауспуха!
- Как е жена ви?
- Благодаря, добре. Вчера й правиха рентген на главата, но за щастие, нищо не намериха.
Японец Американец и Българин се явяват на състезание по непокис
съдиите искарват гола жена и почва да оабрва учасниците
японеца не мурда, нинава на американец и тои не мърда накрая отива при българин...
Една жена разправя на приятелката си:
- Научих, че мъжът ми ми изневерява. Сега се чудя дали да му кажа?
- Защо? Той и без това си го знае.
Двама мъже се бият.Едно малко момиченце ги вижда и отива до един полицай и му казва:
-Чичо, татко и някакав мъж се бият
Отива там полицаят и пита детето:
-Добре ама кои е бащaти?
-Не знам те нали зато...
По време на отбелязването на златаната свадба, съпруг се разприказва пред приятели:
- Ако знаете на колко мъже съм сложил рога...
Жена му тихо отбелязва:
- Е, аз само на един слагах...
- Скъпи, нашият интимен живот е станал доста скучен, не мислиш ли?
- Да, не сме на по двадесет години вече...
- Но винаги може да опитаме нешо ново, необичайно...Гледах по телевизията : жената се нама...
- Отивам на риба и цял ден - нищо. Таман си тръгвам и опа, нещо се закачи на въдицата. Дърпам и изваждам някаква жаба.
"Пусни ме рибарю, аз съм златната жаба и ако го сториш ще ти изпълня едно желание...
- Съкровище, можеш ли да играеш на криеница?
- Разбира се, скъпи!
- Тогава може ли да се скриеш, ама така, че да не мога да те намеря никога?