Връща се един мъж от работа, а жена му плаче. Пита я:
- Какво е станало?
- Майка ти ме обиди!
- Че как ще те е обидила, като живее на двеста километра оттук?
- Пратила ти е писмо, и аз го отворих..ет...
Разговарят Адам и Създателят:
- Защо ти създаде жената толкова красива?
- За да я обичаш.
- Защо създаде жената толкова нежна ?
- За да я обичаш.
- Тогава защо я създаде толкова глупава?
- Ами нали и...
Из протокол от оглед на труп:
"Трупът беше покрит с петна с размер като монети от 5 и 10 стотинки, с обща площ 4 лв. 65 ст."
Вървял си един човек по улицата. По едно време го ударило на пеене:
- Само Ле-е-е-вски, само Ле-е-е-вски
Чул го обаче един цесекар и приближавайки се към него викнал:
- Ей, нещастник, ще ти счупя
- Са...
Главният мениджър на авиокомпания "Балкан" извикал при себе си директора по техническа експлоатация и му казал:
- Изправени сме пред много сериозни трудности , имаме огромни загуби и се налага да нап...
Габровецът:
-Келнер,под масата паднаха десет стотинки.Ако ги намериш,дай ми ги.Ако не ги намериш-задръж ги за бакшиш.
- По правилата на гримирането се прави така: отначало лицето трябва да се измие с пяна или да използва скраб, след това тоник, овлажняващ крем, основа, тониращ крем, пудра..
- Защо е всичко това?
- За...
Влиза един при лекаря и оплаква:
- Докторе, много забравям.
Лекарят дописвал нещо по големите тефтери и след като приключил, попитал пациента:
- От кога?
- Кое от кога!?
Англичанин и швед играят голф. Покрай тях минава траурна процесия. Англичанинът спира играта, сваля си каскета и стои така, докато отминава процесията. После пак хваща стика.
- Какъв трогателен жест о...
Две приятелки си говорят:
- Провървя й на Петя: ходи заедно с мъжа си на Канарските острови!
- А на Мими още повече: ходи там без мъжа си!
- Госпожице, какво ще правите довечера?
- Ще се омъжвам.
- Наистина? А после?
Един човек казал:
- Мама му стара, ще чукам!
И другият казал:
- Ти се чукаш с баби?!
- Чапай, убих кокошка!
- Че как, нали нямаме патрони?
- С бумеранг!
- Че откъде го взе?
- До печката, имаше два.
- Ще ти счупя одеалото, оставил си ме само с 1 чорап!
- Знаеш ли, какво четох, че умните жени не стават добри съпруги?
- Защо?
- Защото не се омъжват.
Мъж и жена през нощта.
Жената:
- Скъпи мисля че има крадец.
Мъжa:
- И аз какво да направя?
- Отиди да събудиш кучето!