Говорят си двама:
- Ти като влезеш в тоалетната първо какво правиш: сереш или пикаш?
- Първо си свалям гащите.
На един поп му предстояло кръщене. Предишната вечер се бил напил много яко. След края на кръщенето попитал един приятел:
- Добре ли се справих?
Приятелят му казал:
- Добре беше, ама другия път влиз...
Самолет попада в буря над Тихия океан. Капитанът се обръща към пътниците по високоговорителя:
- Дами и господа, моля затегнете коланите. Нашият самолет има авария. Загубихме и четирите двигателя и се...
Баща и син ескимоси. Вървят си из студената пустош, виждат дивеч, отстрелват го и бащата изнася лекцията:
- Елен. Месо, мас, кожа.
Стреля.
- Коза. Месо, рога, кожа.
Стреля.
- Турист. Кибрит, фенерче,...
Днес банкоматът ми изписа съобщение "недостатъчна наличност".
Не разбрах дали става въпрос за моята карта или за банката.
В сервизите на OPEL се предлага нова услуга - безплатна ваксинация против тетанус...
- Мамо, Господ мъж ли е?
- Ами сине, нито е мъж, нито е жена.
- А бял ли е?
- Ами нито е бял, нито е черен.
- Мамо, Господ да не е Майкъл Джексън?
Мутра с жена си на театър. На връщане от антракта вече били загасени лампите, мутрата пита един мъж:
- Извинете, не ви ли настъпих, когато илизах преди малко?
- Да, и искам да ви кажа...
Мутрата към ж...
- Холмс, защо водата на турското крайбрежие ми се струва по-солена, отколкто е на гръцкото? - попита Уотсън, излизайки от вадата и облизвайки се.
- Елементарно, Уотсън, тук има повече туристи.
Младеж споделя на стената си във Фейсбук:
"Момичетата, които пишат в статуса си: "Трудно е да ме намериш, лесно е да ме изгубиш." ми напомнят за чорапите ми- винаги така се случва..."
- Имам превъзходна памет за лица!
- Писна ми вече. Пети път ми го разправяш това вече!
- Татко, искам да говоря с теб по много деликатен въпрос....
- Казвай направо!
- За сто лева...
Баба на внука си:
- Гошко, ти вече порасна. Баба ще ти оплете презерватив...
Китай. Момче и момиче в леглото. Момичето: "Искаш ли да пробваме 69?" Момчето: "Пиле по сечуански?"
- Извинете, дали може ли да ми поправите будилника?
- Какво му е?
- Сутрин звъни много гадно.