Завърнал се Пешо от Африка и отива при приятелите си да ги види след толкова много време.
- Оо, Пешо, как си, ква е тая маймуна с теб?
- Да, супер беше, добре си преках.
- Как са жените там бе, Пеш...
- Докторе, в депресия съм.
- Най-доброто лекарство за това е да се отдадете и потопите изцяло в работата си.
- Ама, докторе, аз съм общ работник и бъркам бетон .
За да се харесва на жените, мъжът трябва да знае 70 неща:
1.Да се запознава.
2."69"
Мечтата на идиота - богата красива жена, която обича идиоти.
Секунди преди тръгването на влака в едно купе до прозореца стои мъж и гледа навън.Изведнъж гледа на перона да тича някакъв и вика:
Петров !Петров !Кой е Петров ?
Мъжът във влака става,отваря прозореца...
В резултат на усложнената обстановка в Ирак пратили министър Свинаров е базата ни в Дивания. През цялото време от кацането си министърът стоял без да си показва носа навън и припирал да си ходи. Прати...
Доктор към пациентка:
- Не, госпожо, повече не мога да ви опъвам бръчките.
- Защо?
- Виждали ли сте в огледалото, онази очарователна трапчинка на брадичката си?
- Да! И какво от това?
- Ами такова - т...
Син на мутра се влюбил в девойка. Признал чувствата си. Девойката веднага му задала няколко въпроса:
- Имаш ли 2 мерцедеса?
- Не! - отговорил момъкът.
- Имаш ли вила на два етажа?
- Ами...не! - пак из...
- Никой да не мърда! Това е обир!
- Ох! Няма да повярвате!..Само преди пет минути дойдоха точно такива хора с маски и взеха всички пари.
- Тогава това е изнасилване!
- Ох! Няма да повярвате!..
Говорят си французин, американец и българин. Французинът казва:
- Аз обичам, когато вървиме с жена ми и аз съм я прегърнал, да мога да си сложа ръката на кръста, ама не ръката ми да е толкова дълга а...
Див селяк влиза в Underground 1, застава до текила бара и пита:
- Текила има ли?
- Еми има... (учудено му отговаря барманката)
И като голям играч, нашият герой, с удар по барплота, поръчва:
- Дай тога...
- Моя ми подари за Нова година шапка-невидимка.
- Наистина ли ставаш с нея невидима?
- Разбира се, че не. Просто с тази грозна китайска шапка не ме забелязва!
В шоуто на Слави.
- Всички получавате подарък дивиди плеар!......Това май е малко?
- ?
- О кей,всички ще получите и по един телевизор.Но това не е всичко, вие ще получите и дистанционни управления за...
Разговор между приятели-джепчии.
- Намерих една четирилистна детелина!
- Донесе ли ти щастие?
- Разбира се! Тя беше в едно натъпкано портмоне.
15-ти септември. Учителката кара децата да разкажат с какво са се занимавали през лятото. Иванчо:
- Госпожо, а какво Ви е отношението към алкохола?
- Отрицателно!
- Тогава с нищо не съм се занимавал.....