От х:

Днес в x:

32 °C

Разни

  1. Завърнал се Пешо от Африка и отива при приятелите си да ги види след толкова много време.
    - Оо, Пешо, как си, ква е тая маймуна с теб?
    - Да, супер беше, добре си преках.
    - Как са жените там бе, Пеш...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Докторе, в депресия съм.
    - Най-доброто лекарство за това е да се отдадете и потопите изцяло в работата си.
    - Ама, докторе, аз съм общ работник и бъркам бетон .

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. За да се харесва на жените, мъжът трябва да знае 70 неща:
    1.Да се запознава.
    2."69"

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. Мечтата на идиота - богата красива жена, която обича идиоти.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Секунди преди тръгването на влака в едно купе до прозореца стои мъж и гледа навън.Изведнъж гледа на перона да тича някакъв и вика:
    Петров !Петров !Кой е Петров ?
    Мъжът във влака става,отваря прозореца...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. В резултат на усложнената обстановка в Ирак пратили министър Свинаров е базата ни в Дивания. През цялото време от кацането си министърът стоял без да си показва носа навън и припирал да си ходи. Прати...

    Оценка 5 от 1 глас
  7. Доктор към пациентка:
    - Не, госпожо, повече не мога да ви опъвам бръчките.
    - Защо?
    - Виждали ли сте в огледалото, онази очарователна трапчинка на брадичката си?
    - Да! И какво от това?
    - Ами такова - т...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Син на мутра се влюбил в девойка. Признал чувствата си. Девойката веднага му задала няколко въпроса:
    - Имаш ли 2 мерцедеса?
    - Не! - отговорил момъкът.
    - Имаш ли вила на два етажа?
    - Ами...не! - пак из...

    Оценка 5 от 1 глас
  9. - Никой да не мърда! Това е обир!
    - Ох! Няма да повярвате!..Само преди пет минути дойдоха точно такива хора с маски и взеха всички пари.
    - Тогава това е изнасилване!
    - Ох! Няма да повярвате!..

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Говорят си французин, американец и българин. Французинът казва:
    - Аз обичам, когато вървиме с жена ми и аз съм я прегърнал, да мога да си сложа ръката на кръста, ама не ръката ми да е толкова дълга а...

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Див селяк влиза в Underground 1, застава до текила бара и пита:
    - Текила има ли?
    - Еми има... (учудено му отговаря барманката)
    И като голям играч, нашият герой, с удар по барплота, поръчва:
    - Дай тога...

    Оценка 0 от 1 глас
  12. - Моя ми подари за Нова година шапка-невидимка.
    - Наистина ли ставаш с нея невидима?
    - Разбира се, че не. Просто с тази грозна китайска шапка не ме забелязва!

    Оценка 5 от 1 глас
  13. В шоуто на Слави.
    - Всички получавате подарък дивиди плеар!......Това май е малко?
    - ?
    - О кей,всички ще получите и по един телевизор.Но това не е всичко, вие ще получите и дистанционни управления за...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Разговор между приятели-джепчии.
    - Намерих една четирилистна детелина!
    - Донесе ли ти щастие?
    - Разбира се! Тя беше в едно натъпкано портмоне.

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. 15-ти септември. Учителката кара децата да разкажат с какво са се занимавали през лятото. Иванчо:
    - Госпожо, а какво Ви е отношението към алкохола?
    - Отрицателно!
    - Тогава с нищо не съм се занимавал.....

    Оценка 4 от 1 глас