От х:

Днес в x:

32 °C

Разни

  1. Габровец трябвало да поправи вратата си,затова пратил сина си да поиска теслата на съседа.Скоро детето се върнало-слъгал го съседът,че няма.
    -Остави го тоя скъперник-рекъл възмотено бащата.-Иди донеси...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. В полицията нахлува разтревожен мъж:
    - Жена ми изчезна, моля ви да я намерите!
    - Опишете как изглежда?
    - Пълничка, с рядка коса, малко кривогледа...
    - Господине, няма нужда да я търсим - такива сами с...

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Пилот на самолет се обажда на земята:
    - Ало, диспечер, имаме терористи на борда, самолета е отвлечен!
    - Почакайте малко да проверим... Да бе, в митническата декларация пише "120 килограма динамит". А...

    Оценка 5 от 1 глас
  4. Мъж се разхожда около училище. Една учителка го пита:
    - Дете ли чакате?
    - Не, аз съм си просто пълничък.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Търси се нов шеф на топлофикация.

    Изисквания:
    - да е нагъл до безобразие.
    - да не му пука, че сметките на хората са космически.
    - да направи лятото - зима, за да се плаща парно цяла година.
    - да може...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Значи звънкам на един приятел по телефона и го бъзикам.
    - Добър ден.
    - Добър ден.
    -Вие да сте поръчвали асфалт за хола.
    - Аа , може незнам.
    - Не ми викай незнам , ами кажи как да кача валяка по стъбит...

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Отива един при шефа на цирка с една свиня и казва:
    - Искам при вас да участвам с номер?
    Шефа:
    - А какво умееш?
    - Свинята ми говори френски.
    Шашнат шефът го моли да покаже.
    Онзи се обръща към свинята и...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Обявя:
    "Наемаме телепати. Часа и мястото на срещата сами ги знаете."

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Надпис на вратата в италиански бутик в Ница:
    "Отивам да обядвам. Ако не се върна до 17 часа, значи съм останал да вечерям!"

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. Майка ти е толкова дебела че като си облече жълтия пеньоар хората я спират за такси!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Див селяк влиза в Underground 1, застава до текила бара и пита:
    - Текила има ли?
    - Еми има... (учудено му отговаря барманката)
    И като голям играч, нашият герой, с удар по барплота, поръчва:
    - Дай тога...

    Оценка 0 от 1 глас
  12. - Струва ми се, че стигнах финансова стабилност.
    - И какво се изразява?
    - В това, че пари нямах, нямам, и изглежда, че няма да имам.

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. В шоуто на Слави.
    - Всички получавате подарък дивиди плеар!......Това май е малко?
    - ?
    - О кей,всички ще получите и по един телевизор.Но това не е всичко, вие ще получите и дистанционни управления за...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Вчера ходих на пързалка "Славия". И говоря дали е възможно да си наемем една компания един час лед. Обясняват ми колко ще струва, кои часове и т.н. Сещам се да попитам:
    - А нали ще може да си донесем...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. - Извинете, но ми се струва,че току-що пръднахте?
    - Разбира се, нали не си мислите, че винаги така мириша!

    Оценка 0 от 0 гласа