Габровец трябвало да поправи вратата си,затова пратил сина си да поиска теслата на съседа.Скоро детето се върнало-слъгал го съседът,че няма.
-Остави го тоя скъперник-рекъл възмотено бащата.-Иди донеси...
В полицията нахлува разтревожен мъж:
- Жена ми изчезна, моля ви да я намерите!
- Опишете как изглежда?
- Пълничка, с рядка коса, малко кривогледа...
- Господине, няма нужда да я търсим - такива сами с...
Пилот на самолет се обажда на земята:
- Ало, диспечер, имаме терористи на борда, самолета е отвлечен!
- Почакайте малко да проверим... Да бе, в митническата декларация пише "120 килограма динамит". А...
Мъж се разхожда около училище. Една учителка го пита:
- Дете ли чакате?
- Не, аз съм си просто пълничък.
Търси се нов шеф на топлофикация.
Изисквания:
- да е нагъл до безобразие.
- да не му пука, че сметките на хората са космически.
- да направи лятото - зима, за да се плаща парно цяла година.
- да може...
Значи звънкам на един приятел по телефона и го бъзикам.
- Добър ден.
- Добър ден.
-Вие да сте поръчвали асфалт за хола.
- Аа , може незнам.
- Не ми викай незнам , ами кажи как да кача валяка по стъбит...
Отива един при шефа на цирка с една свиня и казва:
- Искам при вас да участвам с номер?
Шефа:
- А какво умееш?
- Свинята ми говори френски.
Шашнат шефът го моли да покаже.
Онзи се обръща към свинята и...
Обявя:
"Наемаме телепати. Часа и мястото на срещата сами ги знаете."
Надпис на вратата в италиански бутик в Ница:
"Отивам да обядвам. Ако не се върна до 17 часа, значи съм останал да вечерям!"
Майка ти е толкова дебела че като си облече жълтия пеньоар хората я спират за такси!
Див селяк влиза в Underground 1, застава до текила бара и пита:
- Текила има ли?
- Еми има... (учудено му отговаря барманката)
И като голям играч, нашият герой, с удар по барплота, поръчва:
- Дай тога...
- Струва ми се, че стигнах финансова стабилност.
- И какво се изразява?
- В това, че пари нямах, нямам, и изглежда, че няма да имам.
В шоуто на Слави.
- Всички получавате подарък дивиди плеар!......Това май е малко?
- ?
- О кей,всички ще получите и по един телевизор.Но това не е всичко, вие ще получите и дистанционни управления за...
Вчера ходих на пързалка "Славия". И говоря дали е възможно да си наемем една компания един час лед. Обясняват ми колко ще струва, кои часове и т.н. Сещам се да попитам:
- А нали ще може да си донесем...
- Извинете, но ми се струва,че току-що пръднахте?
- Разбира се, нали не си мислите, че винаги така мириша!