Пътуват трима на кораб - англичанин, французин и естествено българин. И една дама - тя била италианка. На втората седмица англичанина казал:
-Джентълмени, дамата вероятно скучае без любимото си куче,...
- Сервитьор, бихте ли ми дали друг хляб, този е вчерашен!
- Господине, ако искате днешен - елате утре.
В една психиатрична болница винаги за последния болен, който отивал за храна нямало ядене.
Главният лекар решил да провери как стоят нещата и разпоредил в негово присъствие храната да се раздава поиме...
- Тази сутрин такъв кошмар видях! Ужасна гледка!
- Къде???
- В огледалото!
Един мъртвец изпаднал на пътя от катафалката.
Друг шофьор не го видял, прегазил го, спрял и си вика:
"Леле! Прегазих човека" - па го скрил в храстите.
Един ловец стрелял, стрелял, пък погледнал в х...
Иванчо написъл на Марийка любовно обяснение с жълти букви по снега, но незнайно защо тя го напуснала.
Блондинка и приятелят й се разхождат.
Блондинката:
- Винаги съм се чудила, как тези овце се задържат на този наклон и пасат!
Момчето:
- Ти не знаеше ли, те са овце алпинисти.
- Скъпа, само една целувка!
- Но аз никога не съм се целувала с мъже.
- И аз.
В автобуса се качва мъж. След малко започва да се натиска в близкостоящото момиче. То се възмущава:
- Какво правите?! Как не ви е срам!!
- Какво, още ли не е почнала блъсканицата в автобуса?!
- Мамо, когато порастна голяма, и аз ли ще имам мъж?
- Разбира се, ако си добро момиче.
- А ако не съм добро момиче?
- Тогава ще имаш много.
Любовна двойка в леглото.
-Може ли да те наричам Ева?
-Защо?
-Защото си ми първата.
-Е,щом съм ти първата може,а аз ще те наричам "Боинг".
-Защо Боинг?
-Защото си ми 747-мия.
В един завод ще идва комисия от министерството. Началникът инструктира работниците:
- За да не се получат недоразумения, каквото и да става, давайте си вид, че точно това е трябвало да се случи.
Идва...
Полицай спира младо газе за превишена скорост. Младежът излиза от колата и започва да вика на полицая:
- Какво си въобразяваш ти бе! Знаеш ли кой е баща ми?!
- Не, не зная. Но като те гледам и майка т...
Преди казваха: "Върви на майната си!", а сега: "Не обещавам 100%, но ще се постарая..."
Медицинка сестра към пациент в болницата:
- Стига телевизия, време е за лягане!
- Да не ни хванат?