От х:

Днес в x:

19 °C

Разни

  1. Пътуват трима на кораб - англичанин, французин и естествено българин. И една дама - тя била италианка. На втората седмица англичанина казал:
    -Джентълмени, дамата вероятно скучае без любимото си куче,...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. - Сервитьор, бихте ли ми дали друг хляб, този е вчерашен!
    - Господине, ако искате днешен - елате утре.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. В една психиатрична болница винаги за последния болен, който отивал за храна нямало ядене.
    Главният лекар решил да провери как стоят нещата и разпоредил в негово присъствие храната да се раздава поиме...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Тази сутрин такъв кошмар видях! Ужасна гледка!
    - Къде???
    - В огледалото!

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Един мъртвец изпаднал на пътя от катафалката.
    Друг шофьор не го видял, прегазил го, спрял и си вика:
    "Леле! Прегазих човека" - па го скрил в храстите.
    Един ловец стрелял, стрелял, пък погледнал в х...

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Иванчо написъл на Марийка любовно обяснение с жълти букви по снега, но незнайно защо тя го напуснала.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. Блондинка и приятелят й се разхождат.
    Блондинката:
    - Винаги съм се чудила, как тези овце се задържат на този наклон и пасат!
    Момчето:
    - Ти не знаеше ли, те са овце алпинисти.

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. - Скъпа, само една целувка!
    - Но аз никога не съм се целувала с мъже.
    - И аз.

    Оценка 5 от 1 глас
  9. В автобуса се качва мъж. След малко започва да се натиска в близкостоящото момиче. То се възмущава:
    - Какво правите?! Как не ви е срам!!
    - Какво, още ли не е почнала блъсканицата в автобуса?!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Мамо, когато порастна голяма, и аз ли ще имам мъж?
    - Разбира се, ако си добро момиче.
    - А ако не съм добро момиче?
    - Тогава ще имаш много.

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. Любовна двойка в леглото.
    -Може ли да те наричам Ева?
    -Защо?
    -Защото си ми първата.
    -Е,щом съм ти първата може,а аз ще те наричам "Боинг".
    -Защо Боинг?
    -Защото си ми 747-мия.

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. В един завод ще идва комисия от министерството. Началникът инструктира работниците:
    - За да не се получат недоразумения, каквото и да става, давайте си вид, че точно това е трябвало да се случи.
    Идва...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Полицай спира младо газе за превишена скорост. Младежът излиза от колата и започва да вика на полицая:
    - Какво си въобразяваш ти бе! Знаеш ли кой е баща ми?!
    - Не, не зная. Но като те гледам и майка т...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Преди казваха: "Върви на майната си!", а сега: "Не обещавам 100%, но ще се постарая..."

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Медицинка сестра към пациент в болницата:
    - Стига телевизия, време е за лягане!
    - Да не ни хванат?

    Оценка 0 от 0 гласа