От х:

Днес в x:

23 °C

Разни

  1. В един завод ще идва комисия от министерството. Началникът инструктира работниците:
    - За да не се получат недоразумения, каквото и да става, давайте си вид, че точно това е трябвало да се случи.
    Идва...

    Оценка 0 от 0 гласа
  2. Любовна двойка в леглото.
    -Може ли да те наричам Ева?
    -Защо?
    -Защото си ми първата.
    -Е,щом съм ти първата може,а аз ще те наричам "Боинг".
    -Защо Боинг?
    -Защото си ми 747-мия.

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Веднъж на Бойко Борисов му дошла идеята да продава потта си като напитка, можете да я намерите в магазините под името ред бул.

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - Защо евреите са толкова умни?
    - Защото нямат блондинки.

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. Прогноза(не астрологична) предвижда, че никой няма да осъди Емил Лещански, защото ще трябва в съда публично да докаже, че е идиот, за да е повярвал на прогнозираното земетресение.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. Един шоп отишъл в църквата да се помоли на Бог:
    - Боже, защо всички хубави момичета са от Пловдив?
    Бог му отговаря:
    - Незнам бе, майна!!!

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. В кабинета на началника на градското гробище нахълтва разярен нощният пазач, хвърля ключовете на бюрото и заявява:
    - Край! Не мога повече! Напускам!
    - Защо, Костов?!? Какво се е случило?
    - Писна ми! Х...

    Оценка 0 от 0 гласа
  8. Последни новини:
    Учените са открили гена, който отговаря за желанието на учените да търсят гени.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. Въпрос: Защо руският народ е корав?
    Отговор: Ами, защото умира от студ!

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. - Земя!!! Капитане!! Земя! Ура-а-а-а-!
    - Млъкни бе глупак, ние още не сме отплавали!

    Оценка 0 от 0 гласа
  11. А - Аlmost boobs (почти цици);
    B - Barely there (почти ги няма);
    С - Can’t complain (грях е да се жалваш);...
    D - Damn!! (ох, на батя!);
    DD - Double Damn!! (два пъти "ох, на батя!");
    Е - Enormous (огр...

    Оценка 0 от 1 глас
  12. - Защо се скара с нея?
    - Тя помоли да позная на колко години е.
    - Е, и?
    - Познах!

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Жена се връща със синчето си от море. Разправя на мъжа си:
    - Там се запознах с много хора, единият беше герой от войната...
    Синчето я прекъсва:
    - Герой, герой, пък се страхува да спи сам...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Мъж се разхожда в парка,вижда готина мацка и и казва:
    - Изгубих си телефонния номер...Може ли твоя?

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Един вампир среща друг, който носи парче хляб със себе си.
    - Къде отиваш с тоя хляб, бе?
    - Ами чух, че зад ъгъла е станала някаква катастрофа, та реших да ида да си топна малко.

    Оценка 0 от 0 гласа