В един завод ще идва комисия от министерството. Началникът инструктира работниците:
- За да не се получат недоразумения, каквото и да става, давайте си вид, че точно това е трябвало да се случи.
Идва...
Любовна двойка в леглото.
-Може ли да те наричам Ева?
-Защо?
-Защото си ми първата.
-Е,щом съм ти първата може,а аз ще те наричам "Боинг".
-Защо Боинг?
-Защото си ми 747-мия.
Веднъж на Бойко Борисов му дошла идеята да продава потта си като напитка, можете да я намерите в магазините под името ред бул.
- Защо евреите са толкова умни?
- Защото нямат блондинки.
Прогноза(не астрологична) предвижда, че никой няма да осъди Емил Лещански, защото ще трябва в съда публично да докаже, че е идиот, за да е повярвал на прогнозираното земетресение.
Един шоп отишъл в църквата да се помоли на Бог:
- Боже, защо всички хубави момичета са от Пловдив?
Бог му отговаря:
- Незнам бе, майна!!!
В кабинета на началника на градското гробище нахълтва разярен нощният пазач, хвърля ключовете на бюрото и заявява:
- Край! Не мога повече! Напускам!
- Защо, Костов?!? Какво се е случило?
- Писна ми! Х...
Последни новини:
Учените са открили гена, който отговаря за желанието на учените да търсят гени.
Въпрос: Защо руският народ е корав?
Отговор: Ами, защото умира от студ!
- Земя!!! Капитане!! Земя! Ура-а-а-а-!
- Млъкни бе глупак, ние още не сме отплавали!
А - Аlmost boobs (почти цици);
B - Barely there (почти ги няма);
С - Can’t complain (грях е да се жалваш);...
D - Damn!! (ох, на батя!);
DD - Double Damn!! (два пъти "ох, на батя!");
Е - Enormous (огр...
- Защо се скара с нея?
- Тя помоли да позная на колко години е.
- Е, и?
- Познах!
Жена се връща със синчето си от море. Разправя на мъжа си:
- Там се запознах с много хора, единият беше герой от войната...
Синчето я прекъсва:
- Герой, герой, пък се страхува да спи сам...
Мъж се разхожда в парка,вижда готина мацка и и казва:
- Изгубих си телефонния номер...Може ли твоя?
Един вампир среща друг, който носи парче хляб със себе си.
- Къде отиваш с тоя хляб, бе?
- Ами чух, че зад ъгъла е станала някаква катастрофа, та реших да ида да си топна малко.