От писмо до Дядо Коледа:
"Здравей, стар пръдльо! Вече две години не вярвам в теб!"
Генко Бончев, 65 години
Жената влиза в спалнята и вижда, че мъжът й ожесточено се върти в леглото.
- Какво ти става? Въртиш се като ненормален!
- Проклетата ми склероза! Изпих лекарството, а забравих да го разклатя...
Един мъж казва на друг:
- Представи си, роклята на Мерлин Монро са я продали за само за 27000 долара!
- Какво искаш, секънд хенд е все пак...
Жена се връща със синчето си от море. Разправя на мъжа си:
- Там се запознах с много хора, единият беше герой от войната...
Синчето я прекъсва:
- Герой, герой, пък се страхува да спи сам...
- Госпожице, може ли да се запознаем?
- Не!
- Госпожице, кажете ми какъв ви е телефона?
- Нокиа.
- Не какъв модел, номера какъв ви е?
- Мтелски?
- Не кой оператор. Какви са цифрите?
- Арабски.
В тъмна уличка готино маце спира младеж.
- Сваляй гащите.
Младежът безропотно сваля гащите, не вярвайки на късмета си.
- И ризата сваляй също...
Младецът целия трепери от възбуда...
Мацката му взима н...
Катаджия спира мутра за проверка, отваря багажника на колата му и гледа автомат:
- К`во е това бе?
- Калкулатор!
Полицаят вади от джоба си малък калкулатор и го показва на мутрата:
- Да виждаш някаква...
Джеймс Бонд се запознава с дама:
- Bond. James Bond.
Дамата отговаря:
- Off. Fuck Off!
Баща към сина си:
- Сине, виж май има храст със сладкиши на двора.
- О, татко, всеки знае че растат само по дърветата, но за всеки случай ще проверя.
Момчето се връща след малко с сладкиш в ръка и ка...
Влиза евреин в ресторант и поръчва на келнера бутилка водка, после моли да сменят бутилката водка с бутилка коняк, изпива коняка и тръгва да си ходи. Келнера:
- Господине, не сте платили коняка!
- Но...
Надгробен надпис:
Загинал при изпълнението на съпружеския дълг.
В ресторанта:
- Келнер, имаш ли пилешки крилца?
- Да, господине.
- Я тогава хвръкни и ми донеси една бира!
- За какво служат тия перки на самолетите?
- Да охлаждат пилота.
- Айде бе, не ми се вярва!
- Ами спри ги, и да видиш как пилота ще се изпоти веднага...
Плаче девойка на спирката.
Седи в старо БМВ.
Цялата в сълзи и червило -
три педала, а краката - два.
Вървяли си двама българи в бруклинското гето и разглеждали сергийките, да си вземат нещо за спомен. Спряли се на една сергия с будистски стоки и нашенеца възкликнал:
- Я виж ква книга.
Изведнъж изскоч...