Две приятелки:
- Аз съм Дракон според хороскопа.
- Отдавна съм се сетила. Знаеш ли, как се изплаших, когато за първи път те видях без грим?
2 банички се пекат във фурната и едната казала на другата
Лелееее колко е горещо тук
а другата изкрещяла
Мили боже - говоряща баничка
- А защо все още смятаме в долари?
- Защото е трудно да намериш на клавиатурата символа за еврото.
В близката далечина, на дървен камък седял един млад старец, който четял в изгорял вестник, как глухият чул, че слепият видял как куция гонил с пирон влака да му пука колелата.
Двама наркомани:
- Кой ден сме днес?
- Абе незнам, те все ги сменят!
Мадама се жалва на приятеля си:
- Защо никога не ми купуваш цветя?
- Ама защо? Нали още не си умряла?
Пенсионери си говорят за здравето.
- Не съм боледувал нито ден, защото водих разумен начин на живот! - хвали се един. - В най-активната възраст, между 20 и 40 години винаги си лягах точно в девет и с...
- Хайде-хайде! В следващия живот ще си отспиш.
- Ъхъ. В предишния същото ми обещаваха.
- Защо момичетата ходят заедно до тоалетната?
- За да се снимат!
-Благодарение на жена ми съм милионер.
-Защо,беше беден ли?
-Не,бях мултимилионер.
Моята изповед:
Сьжалявам че баша ми не е мутра!
Сьжалявам че не живеем в кьща в бояна!
Сьжалявам че нямаме SL-500!
Сьжалявам че родителите ми са разведени!
Сьжалявам че уволниха баща ми от работа!
Сьж...
- Как успяхте да доживеете до сто години? - пита журналист един столетник.
- Защото винаги съм бил умерен във всичко: в секса, в пиенето, в пушенето, в яденето. Разбира се, има значение и това, че ког...
Какво може да се свали от една чисто гола медицинска сестра?
Дежурния лекар разбира се...
Един е в болницата в заразно отделение безнадеждно болен от рядко щастие.
Идва доктора и го пита, какво мога да направя за теб като последно желание, а той отговаря :
-Докторе пиши, че съм умрял от с...
Медения месец - кредит, който после се изплаща с години.