От х:

Днес в x:

30 °C

Професионални

  1. Един млад мъж се явява на изпит за полицай. Вечерта се прибира вкъщи радостен.
    - Тате, тате, приеха ме. Вече съм полицай.
    - Чудесно, моето момче. Трябва да го отпразнуваме.
    Седнали на масата да празну...

    Оценка 5 от 1 глас
  2. Изказване на подсъдим в залата на съда:
    - Има ли правосъдие в нашата страна или какво? За какво плащам пари?

    Оценка 0 от 0 гласа
  3. Сиромахов измислил виц. Пуснал го в google...оказало се, че още преди година му го били откраднали...

    Оценка 0 от 0 гласа
  4. - какво си пожелават полицаите сутрин?
    - лека и доходна!

    Оценка 0 от 0 гласа
  5. По случай европейския ден за пътна безопасност маршрутките спазваха правилника за движение по пътищата за половин час.

    Оценка 0 от 0 гласа
  6. - Имате ли тоалетна хартия?
    - Не.
    - Хм, а салфетки някакви?
    - Също нямаме, - след малка пауза, добавя: - затова пък имам голям избор от свежа преса.

    Оценка 0 от 0 гласа
  7. В магазина:
    - Извинете, но нямам да ви върна. Вземете си дъвка с Мики Маус.
    - Аз да не съм дете?! Дайте ми с Батман...

    Оценка 3.5 от 2 гласа
  8. Разправя се, че в София са се появили честни катаджии: те по принцип не си взимали заплатата.

    Оценка 0 от 0 гласа
  9. - Защо някои чиновници живеят в такъв разкош?
    - Най-вече поради липса на доказателства.

    Оценка 0 от 0 гласа
  10. В аптеката:
    - Имате ли "АнтиДебелин"?
    - Не!
    - А "ЦелулитоИзчезан"?
    - Не!
    - А "СамоСебеТеглоПропадин"?
    - Госпожице, нужни са ви "МалкоТрябваДаЯдин", "ДостаВънкаРазходин" и "КъмХладилникаНеПриближин"...

    Оценка 5 от 1 глас
  11. отец нафарфории имал джип и се срешнал с селския кмет и го попитал:

    -Кмете искаш ли да го ева да подкараме тия джипове да го ева?
    - Оо дядо попе добре.А кои ще ти е навигатора 4е аз имам ?
    -А господ...

    Оценка 0 от 0 гласа
  12. Шеф на фирма се кара на секретарката си:
    - Как си могла да се обърнеш в писмото към този шарлатанин, мошеник, идиот, крадец, лъжец и бандит с думите "Скъпи приятелю"?! Препиши го отново!
    - А какво обр...

    Оценка 0 от 0 гласа
  13. Конферансието:
    - Следващия изпълнител няма нужда от представяне. Даже мисля, че не е нужно и да излиза...

    Оценка 0 от 0 гласа
  14. Съдят аспирант-биолог от института по зоология към БАН:
    - Кажете, защо сте държали две седмици своята приятелка в лабораторията, заключена в клетка, само на вода и зърна, като при това сте се опитвали...

    Оценка 0 от 0 гласа
  15. Преди няколко дни шефове от "Топлофикация-АД" са подали жалба в "Съюза на потребителите", че инкасаторките им си надписват часове работно време.

    Оценка 0 от 0 гласа