Спокойна работа, добра заплата, добър шеф - какво повече му трябва да на човек, за да се наслаждава на безделието?
Влиза чистачката в стаята на ай-титата и пита:
- Тук кой може да ползва компютър?
Всички без изключение дават знак, че са наясно. Чистачката продължава:
- Тогава сядайте и намерете сайт в Интернет, къ...
Слънце, пясък, вода...търсим хора за работа в бетонов възел.
Говорят си две деца:
- Моят татко е бизнесмен. А твоя?
- Не знам. Или е месар, или счетоводител.
- Как така?
- Вечер си точи ножа, а сутрин брои пари...
Има една категория хора, които, забивайки пирон, постоянно се удрят по пръстите с чука.
- Да, и точно те са измислили винта и отверката.
Двама адвокати влизат в едно заведение, поръчват си по една малка бира и си изваждат сандвичи.
- Извинете, - казва барманът, - но при нас не може да си ядете своята храна.
Адвокатите се спогледали,...
- И така, тема на Вашата дисертация?
- Честност, достойнство и благородство като патологична психика на съвременния човек.
Питат генерал Никола Николов:
- Защо се оплаквахте чак, когато почнаха да ви изнудват за 250 000 евро?
- До 150 000 ми се струваше справедливо!
Ние не може да ви повишим заплатата, но можем да ви понижим потребностите.
- Вчера гледах последната ви комедия...
- И как ви се видя?
- Как?! Нали казвам, последната ви комедия - повече няма.
В сексшопа влиза притеснен мъж и слага на щанда надуваема жена.
- Купих я от вас преди седмица, - казва на продавачката - стоката е бракувана, напълних ваната с вода и проверих, изпуска въздух...
- А...
Кулминационен момент в индийски филм:
- Ще те убия, но първо аз и моите четиридесет слона ще потанцуваме.
Доктор:
- Защо мислите, че имате раздвоение на личността?
Пациента:
- Коя от половината от мен питате?
- Генко! Събуди се! Обедна почивка е!
- Отивайте без мен, аз днес ще карам без обедна почивка.
Нова поправка в за закона за движение по пътищата:
- шофиране без книжка - глоба 100 лева.
- шофиране без пари - глоба 200 лева.