- Редник Иванов, излез от строя!
Иванов губи съзнание и пада.
Старшината:
— Какво стана с него?
— Излезе от строя…
Две мутри с голяма мъка разбили касата на едно чейнджбюро.
Прибрали пачките с банкноти и ги занесли в скривалището си.
— Хайде да ги преброим – предложил единият.
— Защо ти трябва! – отговорил уморено...
- Защо жените са лоши шофьори?
— Защото мъже ги учат да карат.
Питат келнер:
— Бакшишите унижават ли ви?
— Разбира се, че унижават. При това колкото са по-малки, толкова повече.
По време на изпит по кормуване:
— Достатъчно, госпожо, вие не издържахте изпита!
— Но аз още не съм започнала?! Даже не съм хванала волана!
— Да, но седнахте на задната седалка…
Държавен чиновник към посетител:
— Аз все ви казвам „Елате утре!“, а вие все ми идвате днес!
На един полицай за добра служба му подарили електронен часовник.
— Е, как е часовника? – пита го шефа.
— Абе добре е, ама докато разделя 11 на 24 и то стане 11 делено на 25.
Двама бивши затворници минават край затвора.
— Виж, вдигнали са стената с още два метра – казва единият.
— И какво от това? – отговаря другият. – Ако пожелая, пак мога да вляза вътре.
- Как е твоя бизнес, креташ ли някак?
— Какво ти кретане! Честните хора стават все по-малко и по-малко, скоро няма да има кой да измамиш.
Две армии стоят, насочили оръжията си една срещу друга.
— Господа, стреляйте първи – благородно предлага лейтенантът на френските мускетари.
— Не, господа. Стреляйте първи вие – отговарят англичаните....
- Оперираха ли ви? – пита докторът.
— Да.
— И?
— Осемстотин лева.
— Какво имахте?
— Имах само триста.
— Не ме разбрахте. Питам, от какво се оплаквате?
— Таксата е доста висока.
- Редник, с какво трябва да започне почистването на автомата?
— С проверка на серийния номер, господин сержант!
— ???
— Ами че как?! Защо ще ми е да чистя чужд автомат?!?
КАТ блъска двама пешеходци на пешеходна пътека. Слиза замислен полицай, вади кочан с актове и започва да пише:
„Единият престъпник счупи с глава предното стъкло на служебния автомобил, с цел грабеж,...
- Докторе, а не може ли да ме пратитите в реанимацията?
— Болния, не се занимавайте със самолечение. Щом съм казал в моргата, значи в моргата!
Катаджия спита кола и вика:
— Защо сте дали на кучето си да кара?
— Извинете, но това куче не е мое, аз съм на стоп.