На митницата:
— Мито ще платите ли?
— Не! Както винаги имам само контрабанда.
Съдебен процес. Съдията призовава свидетел:
— Свидетелят е длъжен да говори само за това, което е видял със собствените си очи. Ясен ли съм?
— Съвсем ясен, ваша чест.
— Добре! Започваме тогава. Кога с...
Лекар отива при свети Петър и му казва:
— Моля ти се, свети Петре, пусни ме в рая!
— Какъв си бил на земята?
— Лекар.
— Оо, ти си наш човек, доставчиците са с предимство. Влизай!
Пътен полицай спира шофьор за превишена скорост.
— Ще ми вземете ли книжката? – пита той.
— Искате ли да се хванем на бас за 100 лева, че няма?
Шеф към кандидат за работа:
— В началото ще Ви плащаме по 120 лева на месец, а по-нататък повече.
— Ами ще дойда тогава по-нататък.
Двама борци си четат вестник и единият казва:
— Виж какво е писал този репортер за нас!
Другия:
— Ти виж утре какво ще пише за него!
Зъболекарят обяснява на пациента:
— Имате един мъртъв заб. Да му направим ли коронка?
— Не, предпочитам да го погребете без церемонии.
- Защо жените са лоши шофьори?
— Защото мъже ги учат да карат.
Две мутри с голяма мъка разбили касата на едно чейнджбюро.
Прибрали пачките с банкноти и ги занесли в скривалището си.
— Хайде да ги преброим – предложил единият.
— Защо ти трябва! – отговорил уморено...
Две армии стоят, насочили оръжията си една срещу друга.
— Господа, стреляйте първи – благородно предлага лейтенантът на френските мускетари.
— Не, господа. Стреляйте първи вие – отговарят англичаните....
Питат келнер:
— Бакшишите унижават ли ви?
— Разбира се, че унижават. При това колкото са по-малки, толкова повече.
Двама доктори лежът след като са правили секс. Мъжът казва на жената:
— Ти трябва да си гинеколог, наистина знаеш какво да правиш.
Жената отговорила:
— А ти сигурно си анестезиолог, защото нищо не усе...
По време на изпит по кормуване:
— Достатъчно, госпожо, вие не издържахте изпита!
— Но аз още не съм започнала?! Даже не съм хванала волана!
— Да, но седнахте на задната седалка…
Катаджия спита кола и вика:
— Защо сте дали на кучето си да кара?
— Извинете, но това куче не е мое, аз съм на стоп.
- Обвиняеми, как се осмелихте да влезете в чужда квартира посред нощ? – пита съдията.
— Когато миналия път ме съдихте, ми казахте: „Обвиняеми, как се осмелихте да влезете в чужда квартира посред бял д...