21 °C
- Редник! Къде ти е пушката? - Не съм я взел! - Не си я взел! Каква е ползата от теб? Знаеш ли как се нарича войник без пушка? - Офицер!
Всичко се смесва и се пасира, консумира се веднага, като може да се гарнира със сметанов сладолед.
Източник: gotvach.bg