Един се хвали:
- Много обичам работата си. Ходя когато си поискам, а като съм там се събираме с колегите и си разказваме смешки, четем вестници, дремеме..
- Ти къде работиш?
- Депутат съм в Народното...
Заплатата е като менструацията: чакаш я цял месец, а свършва за три дни.
Чукча се връща от футболен мач. Среща приятел. Той го пита:
- Какъв е резултата?
- Две нула.
- И кой би?
- Как кой бе, тъпак. Едните нула и другите нула.
Мъж спечелил крупна сума от лотарията. Приятел го пита:
- А как се отнесе тъщати към това?
- Направо умря от радост!
- Боже , толкова щастие наведнъж...
Хапчета "Антиполицай"! Начин на употреба - да се сложи в храната на полицая.
Две момченца си говорят
Едното казва: Татко има голяма пишка.
Другото отговаря: На моя татко е малка, ама пак боли.
Физкултурникът:
- Никой да не ми пипа топките!
- Господине! Господине! Хайде де! Излизайте, имам разстройство!
Иззад вратата:
- До-о-о-бре ти е на теб!
- Защо джуджетата се хилят когато играят футбол?
- Защото тревата ги гъделичка по топките...
- Защо ми беше да се женя, точно се ожених и по улицата почнаха да идват жени да се запознаем...
- Обяснявам! Когато си женен, имаш чиста и игладена риза, плюс че си обръснат и нахранен.
Малко детенце пита майка си:
- Мамо, защо всички деца ядат захарен памук, а аз обикновен?!
- Знаете ли защо в света има толкова малко жени-водолази?
- Защото има много малко жени, които могат да издържат дълго време без да говорят!
- Как да удавим блондинка?
- Просто слагаме огледало на дъното на басейна.
Мъж се прибира пиян. Жена му го посреща на вратата с думите:
- Как можеш да ме гледаш в лицето?!
- Може да се свикне с всичко...
- Здрасти! Що не ми вдигаш?
- Бях в тоалетната.
- Два месеца?