Жената на програмист:
- Скъпи, ще си имаме дете!
Програмиста:
- Искаш да кажеш, че некоректно съм се разлогнал?
Красивите момичета се снимат, за да имат некрасивите момичета красиви аватари.
Събрали се програмисти. Пият си бирата и часове наред говорят само за компютри. По едно време един възкликва:
- Пичове, само за компютри и компютри...Не е ли по-добре за мацки малко да поговорим!
- До...
Умира DOOM-ър. В ковчега, вместо цветя, слагат бяла тога и арфа, ако попадне в рая, и моторен трион, ако попадне в ада.
Един компютърен вирус влезнал в папката на един компютър. Там било тъмно. Някой го попитал кой е той. Той отговорил, че е компютърен вирус, а нещото в тъмното, че е анти-вирусната!
Цензура в нашите медии няма! Има само (авто)модериране...
На сватбата на свой колегата групата програмисти викаха "Горчиво!" и отброяваха: "2, 4, 8, 16, 32, 64, 128... . "
Един админ го арестували на собствената му сватба. Сбил се със служителката от гражданското, защото след регистрацията тя отказала да му даде логин и парола.
"My computer" - именно това счита Windows, когато го инсталирате на компютъра си. И разбира се, прави с него всичко, каквото си пожелае, независимо от вас. Това е неговия компютър.
Видео игрите контролират живота ми. Добрата новина е, че имам още два допълнителни!
- Колко инженера на Microsoft са нужни, за да се смени една лампа?
- Четири.
- ?!?
- Първият да ви попита за регистрационния номер на лампата.
Вторият да ви попита:
- А вие рестартирахте ли я (да я вк...
Обаждане в компютърната поддръжка:
- Беше зле, стана още по-зле. Направете така, че пак да е зле.
При раждането акушерката го изпусна на клавиатурата. Дупето му веднага напечата:
"Hello, World!".
Съдбата му беше решена.
Срещнали се веднуж един юзър (Ю) и един Windows (W)
Ю - Я да инсталираш новите драйвери на видеокартаат
(W) - А диск пъхна ли?
Ю - Пъхнах
(W) - А вълшебната думи4ка каза ли?
Ю - ОК...
Facebook е като McDonald’s - уж никой не го харесва, пък когато и да отидеш, винаги е пълно с народ...